Zavřít reklamu

Aplikace pro snadných přechod z Androidu na iOS nesoucí název Move to iOS byla druhá a vlastně prozatím i poslední aplikace od Applu pro platformu Android. Nebudeme-li počítat aplikaci Beats Pill+ ke stejnojmennému reproduktoru, která je spíše od Beats, než-li od Applu, tak je Move to iOS skutečně poslední. Vůbec první aplikací pak byla Apple Music.

Move to iOS je už od samého začátku středobodem veškeré nenávisti Android uživatelů, což dokazuje i její hodnocení – 45 520 uživatelů dalo jednu hvězdičku a 31 687 uživatelů pak plný počet. Nicméně čísla Googlu nelžou a dokazují, že je aplikace i docela dost oblíbená, protože si ji za rok stáhlo již více než 10 milionů uživatelů. Konkrétně je číslo mezi 10 a 50 milióny, aktuálně pravděpodobně někde mezi 10 a 20 miliony, protože podle údajů v Google Play dosáhla Move to iOS desetimilionové hranice před měsícem.

Apple vydal Move to iOS minulý rok v září (přesně 16.9.2015). To znamená, že podle údajů Googlu přešlo z Androidu na iOS přibližně za rok nějakých 10 milionů uživatelů. Číslo je ale pochopitelně mnohem vyšší, protože ne každý, kdo přechází na iOS, využil zmíněnou aplikaci od Applu. Spousta obyčejných Androidu uživatelů, kteří se rozhodnou si pořídit telefon od Applu, pravděpodobně ani nemá potuchy, že nějaká taková aplikace funguje.

Sad Android vs iOS 9

Související články

Dnes nejčtenější

.