Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je to jak říkáte, jsou k nesehnání. Objednávka oficiálně u apple a paralelně u alzy ihned, jak to šlo. Ani jeden obchod nic. Nyní už zrušeno, protože nějakým zázrakem se přesně má kobinace, o kterou jsem měl zájem, objevila v množství 1ks skladem v pražském iWantu. Neváhal jsem, zarezervoval a od 2. 12. jsem hrdým majitelem 15″ s touch barem. Tímto bych chtěl iWantu poděkovat za profi komunikaci a přístup.

  MacBook Pro 13′ i7 3.3 GHz, TouchBar jsem objednal na Apple Store 28.10 dopoledne, odeslali ho 21.11 a došel 28.11,. Po objednání to ukazovalo doručení 30.11 – 5.12. Takže nechápu, jak nemohl redakční notebook ještě dorazit. Spíš ho má spíš redakce objednána u některého z českých prodejců a ten vyřizuje objednávky postupně. To je ale podle mých zkušeností nejhorší cesta, jak mít MacBook rychle.

  Nyní 13′ i 15′ verzi odešlou za 2-3 týdny. Tipuji, že dnes objednaný MacBook Pro dojde cca 6.1 2017.

  Promiňte pane, ale každý MacBook pro s Touch Barem a i7 3.3GHz si na Apple Store konfigurujete. Zvolil jsem barvu, ram i velikost SSD. Bez ohledu na konfiguraci měli stejné datum doručení, jen 15´ o týden později.

  Ja jsem objednaval 8.11. Macbook Pro 13′ i7 3.3GHz, 16GB RAM. Od zacatku mi to ukazovalo predp. doruceni 14.12. A dle DHL ho budu mit v tedko v utery 13.12.

  To by me museli upadnout obe ruce abych si kupoval dvoujadro i7. :) 16GB jeste dejmetomu chapu. To stalo tak 66000 ne? To bych si radeji koupil za 71000( moje cena) realny 4jadro 15″ model ;)

  Já touch bar zatím nechci, takže jsem si koupila základní 13″, objednaný 4.12., dodaný 5.12. a jsem maximálně spokojená. Touch bar sice podle všeho bude v budoucnu naprosto normální, ale zatím je dost nedokonalý (nutnost se na něj dívat, žádná odezva, chybějící klávesa escape a vůbec F-klávesy – občas si ráda zahraji nějakou hru a s touch bar by to asi dost dobře nešlo). Ale jsem si jistá, že za pár let to bude běžná záležitost nejen u Apple.

  Se vám všem divím že do něj vůbec jdete, můj Late 2013 má téměř totožný geekbench jak letošní model. Vývoj technologií půjde teď pomalu, než bylo před pár lety.

  Mo je tam rozdil skoro 1000b, ale za to nemuzeme my ale Intel a zadna konkurence ze strany AMD: :) Rozhodne musim kladne zhodnotit naprostou tichost a vahu 13″. Vetraky se temer netoci a vazi jako Air.

  ve čtvrtek jsem se rozhodl že si pořídím nejvyšší konfiguraci nové 15 tky s TB a v sobotu jsem si ji vyzvedl v Olomouci v Šantovce…:-) ale je pravda, že dle mého průzkumu byla poslední v ČR a zbyla jen jedna v Ostravě v nejnižší konfiguraci :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.