Na MacBooky Pro s Touch Barem do Vánoc zapomeňte

Apple v letošním roce nestíhá víc, než je tomu zvykem. Každoročně se totiž setkáváme s nedostatkem iPhonů, ten je nyní již téměř vyřešen, i když u některých prodejců si stále ještě na určité modely počkáte. Velký problém má však Apple se sluchátky AirPods, které podle slov Tima Cooka ještě ani nejsou stoprocentně hotové, i když je společnost představila před třemi měsíci.

Problém je však také u nových MacBooků s Touch Barem. Ty totiž Apple na svých oficiálních stránkách označuje dobou dodání dva až tři týdny, což však je datum, které na základě ověřování informací u prodejců v celé Evropě můžeme vyloučit. Dokonce ani redakční MacBook objednaný v den zahájení předobjednávek prozatím nedorazil a dobu dodání má ještě více než týden. Pokud jste tedy chtěli MacBook Pro s Touch Barem na Vánoce, máte letos smůlu.

|
15
Leitz

Diskuze

  Je to jak říkáte, jsou k nesehnání. Objednávka oficiálně u apple a paralelně u alzy ihned, jak to šlo. Ani jeden obchod nic. Nyní už zrušeno, protože nějakým zázrakem se přesně má kobinace, o kterou jsem měl zájem, objevila v množství 1ks skladem v pražském iWantu. Neváhal jsem, zarezervoval a od 2. 12. jsem hrdým majitelem 15″ s touch barem. Tímto bych chtěl iWantu poděkovat za profi komunikaci a přístup.

  Reagovat

  MacBook Pro 13′ i7 3.3 GHz, TouchBar jsem objednal na Apple Store 28.10 dopoledne, odeslali ho 21.11 a došel 28.11,. Po objednání to ukazovalo doručení 30.11 – 5.12. Takže nechápu, jak nemohl redakční notebook ještě dorazit. Spíš ho má spíš redakce objednána u některého z českých prodejců a ten vyřizuje objednávky postupně. To je ale podle mých zkušeností nejhorší cesta, jak mít MacBook rychle.

  Nyní 13′ i 15′ verzi odešlou za 2-3 týdny. Tipuji, že dnes objednaný MacBook Pro dojde cca 6.1 2017.

  Reagovat

  Ja jsem objednaval 8.11. Macbook Pro 13′ i7 3.3GHz, 16GB RAM. Od zacatku mi to ukazovalo predp. doruceni 14.12. A dle DHL ho budu mit v tedko v utery 13.12.

  Reagovat

  To by me museli upadnout obe ruce abych si kupoval dvoujadro i7. 🙂 16GB jeste dejmetomu chapu. To stalo tak 66000 ne? To bych si radeji koupil za 71000( moje cena) realny 4jadro 15″ model 😉

  Reagovat

  Já touch bar zatím nechci, takže jsem si koupila základní 13″, objednaný 4.12., dodaný 5.12. a jsem maximálně spokojená. Touch bar sice podle všeho bude v budoucnu naprosto normální, ale zatím je dost nedokonalý (nutnost se na něj dívat, žádná odezva, chybějící klávesa escape a vůbec F-klávesy – občas si ráda zahraji nějakou hru a s touch bar by to asi dost dobře nešlo). Ale jsem si jistá, že za pár let to bude běžná záležitost nejen u Apple.

  Reagovat

  Se vám všem divím že do něj vůbec jdete, můj Late 2013 má téměř totožný geekbench jak letošní model. Vývoj technologií půjde teď pomalu, než bylo před pár lety.

  Reagovat

  Mo je tam rozdil skoro 1000b, ale za to nemuzeme my ale Intel a zadna konkurence ze strany AMD: 🙂 Rozhodne musim kladne zhodnotit naprostou tichost a vahu 13″. Vetraky se temer netoci a vazi jako Air.

  Reagovat

  ve čtvrtek jsem se rozhodl že si pořídím nejvyšší konfiguraci nové 15 tky s TB a v sobotu jsem si ji vyzvedl v Olomouci v Šantovce…:-) ale je pravda, že dle mého průzkumu byla poslední v ČR a zbyla jen jedna v Ostravě v nejnižší konfiguraci 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz