Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zadejte imei na imei24.com a uvidíte!!

  Asi to funguje protože mám nový foun že servisu a všude se tváří jako refurbished. Ovšem pohledem bych to na něm nepoznal. Asi vymění komplet celý vnější obal.

  Jinak na webu jsem našel že refurbish začíná číslem 5. Tak nevím. Moje začíná N a jde o refurbish.

  Examine the iPhone’s serial number properly. This serial number will tell lot of things about the phone. Apple certified refurbished phones start with „5“ as apple always modify the original number after refurbishing the phone. Now see the third digit, it shows the manufacturing data. For instance, it is 9 then it was manufactured in 2009. For iPhone 6 it will be 4 or 5. Now examine the third and fourth digits, it will show in which month the phone was manufactured.

  Minuly mesiac som posielal svoj iPhone 6s na reklamaciu a dali mi druhy „novy“. Ratal som s tym ze to bude zrejme repasovany ale napriek tomu si myslim ze jedine co moze byt uz z pouzivaneho iphonu je tak zakladna doska lebo šasi je komplet nove, rovnako displej a baterka cize na nepoznanie od noveho iphonu akurat ze mam v popise modelu prve pismeno N. Napriek tomu som spokojny lebo po rocnom pouzivani svojho iphonu na ktorom uz boli znamky pouzivania mam teraz iphone ktory je vyzorom uplne novy, bez tukanca a nehovoriac o baterke na ktorej je rozdiel vidno ze je nova… takze ci je repas alebo nie je mi jedno…

  Ahoj,
  položil jsem dotaz na technickou podporu firmy Apple.cz a zde mi bylo řečeno, že není pravda, že by se repasovaný mobil poznal podle toho prvního písmena v označení modelu.
  Je nějaký „oficiální“ způsob, jak tuto informaci ověřit? Jde mi o to, že jsem poslal na reklamaci svůj prakticky nový mobil (tři měsíce starý), který byl označen M a vrátil se mi model označený N. Vzhledem k tomu, že se o mobil starám, jako o „miminko“, tak nechci repasovaný mobil, neurčitého stáří a neurčité historie. Ale pokud se chci se servisem dohadovat, že mi dal repas, tak potřebuji nějaký „věrohodný“ důkaz, že nejde o mobil nový.

  Ahoj, chtěl bych tímto poprosit všechny majitelé iPhonů, kteří svůj mobil museli odeslat na opravu, a kterým se vrátil mobil jiný (jiné sériové číslo), aby mi na e-mail radimnerad@seznam.cz poslali modelové označení jejich původního mobilu (najdete ho na krabičce) a modelové označení toho nového mobilu. Děkuji předem za ochotu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější