Zavřít reklamu

Jednou z nevýhod operačního systému iOS je absence systémového souborového manažeru. Díky němu by se pak daly stahovat filmy, seriály i hudba jednodušeji a bez zbytečných aplikací. Vzhledem k zabezpečení a hrozbám je však pochopitelné, že Apple do svého operačního systému tuto funkci nezabudoval. Pokud jste však milovník seriálů nebo filmů a chcete je stahovat přímo ze svého zařízení, existuje relativně jednoduchý způsob.

První podmínkou je, aby byl film nebo seriál dostupný na stránce Ulož.to. Pokud na serveru je, máte z poloviny vyhráno. K dalšímu postupu bude nutné si stáhnout aplikaci Documents 5 od vývojářů Readdle, která je zdarma dostupná na App Store. Důležitým upozorněním je, že se během stahování nesmí aplikace vypnout. Pokud poběží na pozadí, stahování bude pokračovat.

Jak na iOS stahovat z Ulož.to filmy a seriály

  1. V aplikaci Documents 5 otevřete táhnutím ikonky v pravém dolním rohu internetový prohlížeč.
  2. Najděte požadovaný soubor a stáhněte jej.
  3. Po stisknutí tlačítka pro stáhnutí se objeví stahovací okno v samotné aplikaci. To v pravém horním rohu potvrďte.
  4. Po stáhnutí aplikace je dobré soubor otevřít ve VLC Playeru. Toho docílíme tak, že stiskneme tlačítko pro sdílení a mezi aplikacemi najdeme VLC.

[appbox appstore https://itunes.apple.com/cz/app/documents-5-file-manager-pdf/id364901807?mt=8]

Ačkoliv je stahování z internetu legální, návodem k tomu nikoho nenabádáme. Pokud si chcete užít dívání na seriály a filmy na svém iOS zařízení, činíte tak z vlastní vůle.

uloz

Dnes nejčtenější

.