Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ahojte, už ho sťahujem … len dotaz, nemal náhodou iOS10 podporovať fotografovanie do RAW formátu??? Lebo nikde o tom ani zmienka …

  tak u mě se stala někde chyba a musel jsem zpět downgradovat

  Ahojte, mal som public betu 10. Dal som iPhone do DFU a dal ho obnovit, resp. factory reset. No po instalacii vidim, ze mam 10.0.1, je to spravne? Betu uz samozrejme nechcem.

  Musím říct že první dojem z ios 10 je neskutečnej, systém je neskutečně rychlý a i animace jsou svižné. Za mě velkej palec nahoru ?. (iphone 6s)

  Obrovska katastrofa tento iOS 10 zvazujem nad prechodom na iny telefon… imessage na co ? A ta zamknuta plocha… toto zas kum vysvetlim babke jak to ma odomykat…

  Prosím Vás, v iOS 10 nemala byť náhodou možnosť pridať tlačidlo vyp/zap mobilných dát na ovládaciu lištu? Ďakujem

  Ty vole, další! Co máte s tím zapínáním a vypínáním mobilních dat??? To dnes ještě někdo potřebuje šetřit data? Není jednodušší si připlatit za datový balíček, když ti to nestačí? Jestli má někdo na telefon za 22.000,- tak nechápu, že je mu líto pár stovek za měsíc za datový balíček??? Stejné, jako si koupit Porsche a pak jezdit na neutrál a šetřit benzín.

  Už moje babička říkávala: „Kdo si chce koupit opici, musí mít i na banány“!!!

  Ahoj, po nainstalovani iOS 10 mi nejde poridit snimek obrazovky (jako driv tlacitky domu a pro vypnuti). Stalo se to nekomu taky? Jde nejak vytvorit screenshot obrazovky? Dekuji.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.