Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mozno, ze zvuk tohoto zariadenia medzi prenosnymi zariadeniami ma nejaku kvalitu, ale toto v ziadnom pripade nie je Hi-fi kvalita. Hocijake priemerne reprosustavy to preskocia o tri triedy. A za tym si stojim!!!

  John: Tady jsou recenze Harman/Kardon pravidelně a vždy je vše samozřejmě vychvalováno do nebes, o co jde si domyslí každý sám.

  Zde je design až na prvním místě, zvuk už podle konstrukce nemá význam řešit.

  hledám nějakej boombox a zatím mi vylezlo todle:

  – HARMAN KArDON GO II
  – House of Marley Bag of Riddim Bluetooth Midnight
  – Marshall Kilburn Black
  – DiamondBoxx Model L Wireless BlueTooth Speaker / Boombox
  – TDK 2Speaker Boombox A73

  někdo nějaké tipy, rady?

  babca, 3nterprise: Jen pro upřesnění, tady máte recenzi od stejného zadavatele, který nám produkty na recenzi půjčuje a chvála tam rozhodně není. Produkty hodnotíme podle toho, jaké jsou a pokud hrají opravdu dobře, není důvod napsat, že jsou průměrné, pokud nehrají dobře, tak to v recenzi je. Obvykle ale dostáváme kvalitní produkty, čemuž odpovídá i cenovka, proto jsou většinou kvalitní.

  https://www.letemsvetemapplem.eu/2016/04/10/recenze-jbl-synchros-e40bt/

  stačí si najít recenze na yt, které víceméně potvrzují pouze klady …nic lepšího přenosného není :) a věřím tomu i když jsem ho ještě neslyšel…měl jsem původní go play a ted mám onyx a hrál/hraje „neskutečně“ velikost x cena … ale dle zdejších komentářů má každý doma minimálně nautilus 801 …

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější