Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já bych bral Air, je levnější, rychlejší a praktičtější. Pořád sem ve wordu a čtu pdf, u toho spíš ocením ten palec navíc než rozlišení a barvy, neobejdu se bez USB, používám SD karty i thunderbolt, paradoxně nepoužívám 3,5mm konektor. Lepší obrazovku užiju jen na filmy, fotky a photoshop a na to mám iMac.

  Btw: uvažuji nad monitorem se 100% adobe RGB protože zrcadlovka s tímto barevným prostorem pracuje, máte s tím někdo zkušenost? Jak důležitý je to parametr pro photoshopování?

  Pokud chceš 13″ nemá smysl uvažovat nad ničím jiným než MBP13 RETINA.

  Oproti Airu je výkonnější, má retinu, výdrž na baterii téměř stejnou, pokud se naučíš používat správné aplikace (Cruz web browser, poznámky místo Wordu apod.)
  Váží jen o trochu víc a tlustší je nepatrně…

  Mno a při dnešních cenách pokud chceš ušetřit, tak Macbook 12 Early 2015 stojí 512 GB 33 tisíc.

  Úplne súhlasím a hovorím to už rok. Kupovať Air dnes je šialenosť a tak trochu hlúposť pretože, užívateľ má pocit, že ušetrí, no v skutočnosti je opak pravdou :)

  A ako píše nitro, 13″ MBP je od Airu zanedbateľne – pocitovo rovnako ťažký a je dokonca menší ako MBA.

  Tak já si koupil Aira v prosinci a nepovažuju to za chybu, ba naopak.
  Nahradil mi Ipad, který šel do světa a jsem moc spokojený. Netvrdím, že na něm stříhám videa atd. ale na moji práci faktury a podobně mě naprosto vyhovuje.

  hurfo:
  jasne, ale je to další krabička co sebou budu muset tahat, když budu chtít připojit harddisk, stáhnout fotky + bych si koupil tu flashku s USB a USB-c na druhé straně… Jako když apple ze všeho vyndal CD mechaniky tak jsem jásal, už jsem ji používal jenom 2x ročně pro vypálení hudby do auta a je velká. Ale vyndat z počítače USB… na to je ještě minimálně 5 let čas, a úspora místa je malá. Doufám že Air a Pro dostane oba konektory.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější