Zavřít reklamu

iPhone 7 concept 5 icon
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Telefony od Applu generují hodně zájmu mezi designery, kteří se snaží představit, jak by nová generace iPhonu mohla vypadat, stejně tak předpovídají inovativní prvky, které by mohly nabídnout zákazníkům. V současné době je nejžhavějším tématem iPhone 7, který upoutává pozornost designérů. Někteří designéři přicházejí s uvěřitelnými koncepty, zatímco jiní mají více bizarní představivost. Koncepty iPhonu 7 a iPhonu 7 Pro Glaxona Paula jsou nádherné, ale jsou také zařízeními, které Apple rozhodně nevyrobí, alespoň tento rok. 

Designer si představil elegantní iPhone, který má displej od kraje ke kraji a velmi tenký profil. Telefon má taky velmi propracované domovské tlačítko, které si může uživatel přizpůsobit podle sebe, například přidáním fotografie, loga Applu a nebo nastavit různé barvy.

Paul uvedl navrhované specifikace pro zařízení. Telefon disponuje 4K displejem, 8-jádrovým procesorem s frekvencí 2GHz, 16/64/128/256 GB úložiště, 20 Mpx zadním fotoaparátem, 12 Mpx přední kamerou a vylepšeným 3D Touchem. Celé video si můžete prohlédnout níže.

Je velmi nepravděpodobné, že Apple výrazně zvýší rozlišení displeje nebo vybaví iPhone 8-jádrovým procesorem. Stejně tak se neočekávají velké změny v rozlišení fotoaparátu u iPhone 7, ale iPhone 7 Pro by mohl mít duální fotoaparát. Ale 256GB úložiště by mohlo být reálné a některé bláznivé zvěsti tvrdí, že iPhone by mohl postrádat domovské tlačítko úplně.

*Zdroj: BGR

Související články

Dnes nejčtenější