Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ale prosím vás aké kopírovanie? Niekedy žasnem. Multiwindow mal Samsung už také 3 roky dozadu a o tom, že to bude v Androide natívne sa hovorí už peeeekne dlho. „Nočný režim“ na Androide nie je žiadna novinka, používal som aplikáciu Twilight a takých aplikácií je v Google Play viac a o mnoho dlhšie ako sa nejaký Apple rozhodol použiť to v iOS. Odpovedanie v hornej lište by som tiež nebral ako „kopírovanie“. Myslím, že také niečo som používal už na Samsung Galaxy SIII s Paranoid Android ROMkou. Nemám rád články kde sa Apple vyzdvihuje ako totálny inovator a tvarime sa, že všetko vymyslel a ostatní od neho iba kopírujú. Každý sa inšpiruje, aj Apple.

  Jsem uživatel iPhonu Macu a iPadu. Aktualne moje preference i pres mnoho vítek k iOS patri applu. Rád čtu Vaše články. Ale tak jako i jinde neustale osočování kdo co od koho okopiroval me už unavuje. Pokud povazujete čtenáře za hloupe ovce, které prahnou po článcích toho typu nebude trvat dlouho a klesne Vám návštěvnost.

  Samsung, Google a další nás pravidelně a čím dál více utvrzují, že jsme na té správné lodi..

  Zvyšující se oblíbenost a migrace uživatelů směrem k Applu není kvůli těmto detailům, které jsou spíše příjemnými bonusy – ale především kvůli optimalizovanému, rychlému, spolehlivému a bezpečnému operačnímu systému.

  Než tohle Samsung a Google pochopí + doženou (zda vůbec), tak Apple již bude mít velmi dominantní tržní podíl a postavení na trhu.

  Steve Jobs velmi rád používal citát od Pabla Picassa, kterým se řídil design jejich výrobků – „Dobří umělci kopírují. Nejlepší umělci kradou.“

  Apple, stejně jako Google, Microsoft a další si vzájemně kradou nápady – co si budeme namlouvat, příkladem budiž plochý styl iOS 7 jako totální vykrádačka Android 4. Android 5 si zase dobře vykradl iOS8 apod. Windows Mobile zase vykrádá oba dva systémy :-)

  Mimochodem – splitview je na iOS pouze pro iPady, splitview na Androidu už měl Samsung Note před mnoha lety a tahle funkce bude nyní i na telefonech. Reply v notifikacích jde na některých verzích Androida některých výrobců už taky léta.

  Nevidím v tom nic k pohoršení, profitovat z toho můžou jen uživatelé všech zařízení. Když nebude konkurence, nebude ani pokrok.

  Každý kto sa aspoň trocha zaujíma o technológie a sleduje dianie vo svete Apple a Android tak sa nad takýmto článkom iba pousmeje. Všetky tieto „okopirovane“ veci už na androide dávno sú len niesu súčasťou čistého androidu ale prevažne ich do systému integrovali výrobcovia vo svojich nadstavbach. A pokiaľ ide o bezpečnosť jedine zariadenia ktoré prešli cez bezpečnostnú previerku NSA boli blackberry a Samsungi ktoré majú v sebe zabudovanú funkciu KNOCK. Iphone vraj nespĺňa bezpečnostné predpisy.

  Picture in picture měl Samsung A3 taky dříve, ale otázkou je proč. Asi tak jako Huavei přišli s 3D touch protože to viděli v betaverzích iOS a rychle něco sesmolili jenom aby byli dřív a pak nevěděli k čemu to je.
  Každopádně nový Android je hnusnější než jsme doufali. Ještě že se dá přizpůsobit, ale většinou za cenu kousání.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.