Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Pebble Time (základní variantu) jsem pořídil hned v první vlně a uváděná výdrž byla 7 dní. V reálu se pohybovala dva, maximálně tři dny. Pebble Time Steel mají patrně větší baterii. Při používání mě trápily notifikace a hlavně spojení s iPhonem. To vypadává zcela náhodně. Pomůže jen restart hodinek, telefonu, aplikace případně vše najednou. Na ovládání tlačítky se dá poměrně dobře zvyknout, nicméně nemožnost zapnout z hodinek přehrávání hudby je jen malá ukázka logiky ovládání. PT mají možnost rozsvěcování displeje při zatřesení (V divadle při potlesku jsem si užil nepřetržité oslňování :-) které výrazně ovlivňují výdrž baterie. Peeble po koupi AW, putovaly k novému majiteli, který používá telefon s Androidem. Výpadky spojení se opakují i když ne tak často. Vzhledem k ceně a použitým materiálům docházelo k poměrně velkým oděrům povrchové úpravy. Displej rozhodně není žádný zázrak a za mě, raději budu nabíjet každou noc. Rozumím závěru že jsou PT o polovinu levnější ale neubráním se dojmu, že na promyšlenosti funkcí by měli zapracovat.

    Pebble byly moje první chytré hodinky. V pohodě mi vydrželi 5-6 dní. Nyní používám apple watch a je to jiná liga. Výdrž 1-2 dny mi ani moc nevadí. Myslím si, že by se s apple watch dalo dostat i na dva dny. Pebble jsem nabíjel každý den, protože hodinky na noc sundavám. Proto mě 1-2 denní výdrž apple watch netrápí. U apple watch je fakt super, že můžete odpovídat na sms, whatsapp, emaily…atd atd. Některý aplikace (palubní vstupenky, apple pay, ovládání foťáku na dálku, navigace při chůzi..atd) jsou taky super. Také siri je boží. Spouštění odpočítávání času např. při vaření a podobný srandy jsou fakt pecka. Apple watch také vypadají mnohem lépe :)

    Vypadají fakt hnusně. Připomínají mi jedny dětské hodinky a i ty jsou asi hezčí. Vyděl jsem za 2500 krásnounapodobeninu AW s Wearem. Ty by měli možná i větší smysl.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější