Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    ??? az mi to prijde vtipny!!! Ja dam za telefon 20 000,- a stejne to neumi zakladni veci. Apple sice vymysli nesmysle jako je touch display,ale zakladni veci to nedokazou zprovoznit. Jsem milovnik applu,ale uz me zacina stvat,jak pulka veci funguje pouze v USA nebo v jinych zemi a u nas hold jsme Cesi tak vy to mit nebudete nebo mozna s dalsim updatem za 3 roky viz siri…

    Presne tak, je to aplikaci youtube. I na android to nejhe hrat na pozadi. Ted vlastne uz by to melo jit pres app, ale musis si koupit youtube red clenstvi ;-)

    na prehravanie youtube na pozadi cez safari nebolo treba jailbreak. funguje to aj na 3gs s poslednym ios 6.1.6 a islo to aj predtym na nizsich verziach.
    len mimochodom, ja miesto home butonu stlacam sleep a potom home.ma to vyhody a je to rychlejsie. iphone je hned zamknuty a po odomknuti som opat v safari.

    Nějak nechápu vaše rozhořčení nad tím, že aplikace určená pro přehrávání videa při upozadění (a tudíž znemožnení vizuálního kontaktu s videem) přehrávání pozastaví. Nevidím problém.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.