Zavřít reklamu

Android iOS iPhone iconTi z nás, kteří se věnují technologiím a sledují její vývoj téměř denně, bychom asi okamžitě poznali, že není něco v pořádku, kdyby nám někdo na ulici ukázal iPhone 6 a v něm nainstalovaný Android. Jenže možná byste se divili, kolik lidí z celého světa vůbec technologiím nerozumí nebo si jen myslí, že jim rozumí. Co si budeme nalhávat, spousta uživatelů si koupí iPhone jen proto, že je od Applu a prostě se jedná o populární značku, kterou musí mít a od známého slyšeli, že iPhone je nejlepší. Takovým, když pak ukážete cokoli s logem nakousnutého jablíčka nebo jim jen řeknete, že je to od Applu, tak vám bez problému uvěří.

Za takovými uživateli se právě vydali dva mladíci, kteří vzali falešný iPhone 6 a nahráli na něho Android. Vůbec se neobtěžovali přizpůsobit vzhled Androidu tak, aby vypadal jako iOS, ale jednalo se o čistý Android na telefonu, co vypadal jako iPhone 6. Uživatelům pak mladíci říkali, že se jedná o nový iOS 9, který Apple kompletně předělal a ptali se jich na názor, co si o novém systému myslí.

Samozřejmě, že většina z nich „nový iOS 9“ vychválila a někteří dokonce řekli, že je lepší než Android a že vypadá skvěle a má spoustu nových zajímavých funkcí. Nejlepší z nich byl zajisté jeden mladík, který o sobě tvrdil, že je „Samsung fanboy,“ ale Android na falešném iPhone 6 nepoznal a navíc přiznal, že „iOS 9“ vypadá lépe než Android, ale že on stejně zůstane u Samsungu. Právě to dokazuje, že nejenom zákazníci Applu jsou ovečky.

Samozřejmě, že video působí tak, jako kdyby všichni zákazníci Applu (jeden i Samsungu) byli jen ovce a tvrdili o všem, co je od Applu, že je úžasné, pokrokové, nejlepší a vypadá lépe, než všechno ostatní. Spousta Apple zákazníků opravdu taková je, ale nevěřím tomu, že mladíci nenarazili i na spoustu lidí, kteří Android na iPhonu 6 poznali a něco jim nesedělo. Mladíci je pak zajisté vystřihli, jelikož by video nedělalo právě takový dojem, jaký dělá.

iphone-clone-android

Dnes nejčtenější

.