Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Tak jestli dobře počítám, tak horní a dolní okraje budou cca 3,1 cm (každej) a boční okraje cca 2 cm, takže to bude vypadat asi jako zvětšenej starej iPad (před Airem). To si na ty okraje budu moct lepit žlutý papírky. Ještě jsem ho ani neviděl a už teď se mi nelíbí …

    Jaromir Miko : fakt si myslite, ze by velky iPad vznikl pro zvyseni prodeju? O tom silne pochybuju. Muze to byt cilova skupina pro podniky, kde dodaji HW se SW od IBM, ale zadna masovka, ktera by vylepsila prodeje, to je IMHO nesmysl.

    A pokud by platilo to, ze produkty v Apple dozravaji nekolik let, protoze pro ne napr. nejsou ty komponenty, ktere je odlisi a daji jim smysl, tak tenhle velky iPad uz mohl byt v priprave v dobe, kdy byly prodeje v rustu.

    Mimochodem, mne teda rozhodne pripada, ze prodat po 5 letech existence pres 12 milionu iPadu za 3 mesice je uzasne cislo, ale chapu, ze analytikum nebo skarohlidum je to malo ;-)

    No já osobně si iPada nepořídil ještě jen kvůli tomu, že jsem v očekávání s tímto rozměrem, hlavně kvůli kreslení. Těším se na něj a doufám, že se ho i dočkám :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.