Zavřít reklamu

Apple.cz omylem ukázal světu novou klávesnici Apple Wireless Keyboard s podsvícením!

Apple keyboardApple.cz zřejmě udělal něco, co neměl, jinak si totiž zahájení prodeje nové klávesnice vysvětlit nelze. Apple.cz zařadil do své nabídky novou klávesnici Apple Wireless Keyboard, která sice obsahuje stále stejný popis jako její předchůdce, ovšem přesto se dle vizualizací změnila. Klávesnice totiž nejen že obsahuje zcela nové tlačítko v pravém horním rohu, kde do dnešního dne byla jen klávesa pro vysunutí CD z mechaniky, ale nabízí také další velmi zajímavou a záhadnou změnu!

Nová klávesnice nabízí místo tlačítka pro vysunutí CD tlačítko pro zapnutí/vypnutí počítače, stejně jako novější počítače MacBook Pro, Air a MacBook. Co je však mnohem zajímavější je fakt, že klávesnice obsahuje na klávesách F5 a F6 funkční tlačítka pro zvýšení a snížení úrovně podsvícení klávesnice! Přitom současné klávesnice nejen že mají F5 a F6 prázdné, ale navíc samozřejmě nemají podsvícení. Zajímavé je, že o podsvícení se však v popisu klávesnice nic nepíše a tak Apple.cz zřejmě stále prodává starou klávesnici, ale omylem použil vizualizace nového modelu, který bude teprve představen!

Apple Wireless keyboard with backlight


Apple wirless keyboard 2015|
10
Leitz

Diskuze

  Příjemná změna, nicméně mi nejde do hlavy to, že když je teď nově upravená klávesnice na novém MacBooku, kde jsou klávesy větší a maji butterfly texhnologii, že stejně neudělaji i externí klávesnici? Předpokládám, že nový typ klávesnice příjde i do ostatních notebooků od Applu, tak proč né taky v externí verzi k iMacu?

  Reagovat

  Souhlasil bych, že to je spíš grafická chyba. Jednak si myslím, že nová klávesnice nebude mít úplně stejný design a druhak si myslím, že LED podsvícení nebude. Jeden důvod je, že iMac máte většinou na stole, kde je i světlo a hlavně to podsvícení by dost žralo baterie.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz