Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Průzkum s 300 respondenty, když Apple prodává miliony iPhonů a také prodej začal v každé zemi jindy? Vypovídající hodnota nula. Nicméně takový průzkum by mě skutečně zajímal, musel by být ale v globálnějším měřítku.

    Ono i kdyby ty telefony byly jednoduse k sehnani (nemuselo se cekat na dodavky) tak abonenti ze strany androidu jsou jen ti co maji „vlajkove lode“. Ze by prechazeli ti co maji android za 3k na iOS je blbost. Az budou ti s lepsimi telefony zjistovat, ze jim stavajici model zastarava tak teprve pak je moznost, ze zmeni platformu.

    300 ludí ? to je fakt že vela :) Myslím si aj tak , že luďia nemali dôvod prechcádzať na inu platformu ak su zvyknutý na niečo ,čo im vyhovuje. Navyše ked uvážime že apple nepriniesol nič prevratné čo sa tíka mobilných zariadení a za cenu dvoch ipadov alebo jedného macbooku

    Trevor. Každý to má nějak. Někdo se nechá dobrovolně sledovat od Google a dobrovolně používá lagujicí, nestabilní aplikace jako Chrome, někteří si rochní blahem, že je Android pomalý, tak mají důvod ho rootovat a hrát si s  ním jak děti na pískovišti a někteří raději budou používat uzavřený systém, který plní fuknce telefonu. Nj 100 lidí 100 chutí :)

    Edur: s tým lagovaním na androidu máš pravdu. ale mam ipad 3.generacie a IOS 8.1 najhoršia kombinácia. laguje mi multitasing. často mi pada aplikácia youtube či safari. dlhšie sa načítavjú videá. a sekanie prostredia pri vacsom mnozstve spustených aplikácii. Ios 7 bolo ešte vpohode . Pri androide mas ason sancu dat root a  custom rom na slabsí hardware , aby ti to nelagovalo alebo nesekalo sa az tak.

Vložte vlastní komentář

celý text