Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Rolf99
  Zagg jsem mel a krome toho ze se z ni osoupavala barva a za 2 mesice vypadala hur nez Logitechova za 1,5 roku pouzivani. Nakonec se vydula a reklamoval jsem ji. Pak jsem si zase koupil Logitech.
  Zagg byl strasny kram

  Prosím vás a odkiaľ máte info, že Logitech okopíroval Microsoft? Tento koncept existoval už v modeli FabricSkin, ktorá sa objavila 6 mesiacov predtým, ako prišiel MS so Surface!!! Pôvodný FabricSkin je kombinovaný s obalom na iPad 2, tu je samozrejme len časť s klávesnicou. Nejde teda o kopírovanie MS, ale skôr naopak – MS okopíroval Logitech.

  rofl99: Kto má iPad a nemá aspoň Smart Cover? Každý obal ponúka nejaký „stojánek“, pretože ak tam je, je to plus pri kúpe a zas dať to tam je tak levné, že sa to neoplatí šidit.

  Proste aj ja používam iPad primárne s coverom a klávesnicu si beriem len ak viem, že chcem aj pracovať. Tento koncept je výhodný v tom, že sa dá použiť s každým iPad TERAZ aj v budúcnosti. Klasická Apple klávesnica je super, ale je trochu veľká a ťažká. Navyše potrebuje tužkové baterky a to riešiť nechcem. Toto je dobíjateľná, má to výdrž a ešte aj odolnosť voči vode.

  Mám iPad 3 a Logitech Ultrathin keyboard. Odkedy som to kúpil, prestal som používať notebook na cestách. Upgrade iPadu som odkladal, pretože moje periférie nie sú kompatibilné s novšími modelmi. S týmto ale zvažujem, že prejdem na najnovší Air 2 + SmartCover

  ZAGG – kúpil som si od nich „podsvietenú klávesnicu“. Prišlo mi to ako super nápad, lenže… BT klávesnica sa po istom čase „uspí“, aby šetrila energiu a kým sa ZAGG prebral, prešli aj 3 sekundy. Ak som napr. uprostred práce zdvihol telefón a potom som sa vrátil k písaniu, stalo sami, že som stratil „polovicu vety“. Prešiel som na Logitech, kde sa spárujú takmer okamžite a navyše Logitech má buffer, takže aj keď je práve mimo, zapamätá si čo píšem a nasype to do iPadu. Neprichádzam skrátka o prácu.

  Podobnú skúsenosť som mal aj s Belkin. Bluetooth je proste sviňa…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.