Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Moto360 vypadají lépe jen v jednom jediném případě a to tehdy ,když na nich svítí klasický ciferník.Pak to nejvíc připomína hodinky a všichni mají pocit,že to vypadá lépe,protože to vypadá jako staré dobré hodinky.Tím to ,ale končí.jakákoliv jiná činnost na hodinkách vypadá divně ,protože obraz je ořezaný a divný.Je to jakobyste koukali na kulatou televizi.
  Lidi ještě nepochopili,že to vlastně vůbec hodinky nebudou,ale spíš půjde o komunikátor na ruce resp. dálkové ovládání a využívání telefonu.

  Asi tak. Klasické hodinky jsou kulaté, protože to vyžaduje jejich mechanismus. Nechápu, proč bychom měli zařízení, které je technologicky odlišné a slouží jinému účelu připodobňovat klasickým hodinkám. To je znásilňování designu.

  Petr.M : Koukal si se na youtube na video s Moto360 ?Tobě ten ořez nepřišel divnej?
  Jinak samozřejmě kulatý můžou být,je to věc vkusu.Stejně tak to může být čtverec nebo kosočtverec,ale ten obdélník je funkčně asi nejlepší.

  PROSÍM O POMOC
  ——————————-
  Dnes jsem si koupil nový Air.
  Potřebuji přesunout iTunes z PC (notebook) do Mac.
  (a co se týče iTunes, tak cokoliv s nim jsem absolutně nemotorný, nemam ho moc v lásce a ani on mě :D)

  na tom PC mám zálohovano 2 iphony, jenže jeden iphone bych rád zálohoval na stolním PC a ten druhý bych rád zálohoval v novém Airu spolu s celou itunes knihovnou .
  (ale hlavní vec je pro mě dostat itunes z notebooku do Airu)

  CO MÁM DĚLAT ???

  FAKT VŠEM PŘEDEM DÍÍÍK ZA KOMENTY, JSEM V KONCÍCH.

  PS: děkuju tu někomu z webu za radu vyčištění dock konektoru, zvuk mi hraje jak nikdy predtím :D

  M.ripa: ja to resil pred casem takto:
  Iphony : zalohovani v icloud
  Itunes :vyuzivam itunes match,takze jsem se na macu prihlasil pres Apple ID a bylo hotovo. Vsechna hudba byla zpatky. Jen to stoji penize.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější