Zavřít reklamu

Apple WatchApple watch jsme prozatím neměli možnost držet v ruce, ovšem novinářům, které Apple vybral na dnešní prezentaci bylo hned po jejím skončení umožněno v hale, kterou společnost speciálně pro tuto událost vytvořila, aby si vyzkoušeli Apple Watch a nové iPhony. Zajímavé je, že navzdory tomu, že hodinky jsou vyrobeny z hliníku a mají safírové sklíčko, vypadají na hands-on videu mnohem laciněji než na prezentacích společnosti Apple. Ať se totiž podíváme na fotografie nebo na videa přímo od Apple, vypadají Apple Watch jako skutečný šperk, ovšem na hands-on videu působí spíše jako dětská hračka, alespoň já osobně z nich mám tento dojem.

To je však jen můj osobní dojem a já jsem hodinky na ruce neměl, pojďme se tedy podívat na to, co na hodinky říkají ti, kteří je měli možnost otestovat. Jared Nelson z TouchArcade po vyzkoušení Apple Watch uvedl, že opravdu žijeme v budoucnosti. Podle The Verge je menší model velmi solidní, překvapivě lehký a poutko je pružné a pohodlné na nošení. The Verge také uvádí, že Apple Watch vypadají lépe, než hodinky konkurence a ovládání je skutečně zajímavé. Digitální korunka, je skutečně zajímavým ovládacím prvkem, ovšem podle těch, kteří si ji mohli otestovat nedostávají od korunky žádnou zpětnou vazbu. Redaktoři však netuší zda to je tím, že na hodinkách běžela demo prezentace, nebo zpětná vazba skutečně nebude.

Celkově se všichni, kteří si hodinky mohli vyzkoušet uvedli, že vypadají skutečně pěkně a působí mnohem prémiovými než hodinky LG G Watch nebo Samsung Gear. Digitální korunka je pak něco, co si pochvalují všichni redaktoři. Všichni si také pochvalují neskutečné možnosti přizpůsobení hodinek, které ostatní platformy nemají. Zajímavé je také, že jsou hodinky se všemi řemínky skutečně velmi pohodlné a snadno se zapínají a pohodlně nosí. Displej je pak podle redaktorů živý a jasný.

Související články

Dnes nejčtenější

.