Zavřít reklamu

9_9_14_eventŽe sa tento rok chystá niečo revolučné, si mohli všimnúť obyvatelia Cupertina už pred niekoľkými dňami. Najočakávanejší Apple produkt tohto roka bude totiž predstavený v centre Flint Center for the Performing Arts. Tí pozornejší navyše už môžu tušiť, že práve na tomto mieste pred 30 rokmi predstavil Steve Jobs prvý Macintosh, čo môže napovedať tomu, že Apple plánuje v najbližších dňoch predstaviť jeden z najrevolučnejších produktov všetkých čias a nemusí to byť iPhone!

Že sa bude jednať o niečo veľké, si všimli obyvatelia Cupertina už pred pár dňami, kedy sa v centre začala rysovať záhadná biela stavba, o ktorej sa vtedy ale nemohol nikto nič dozvedieť. Stavbyvedúci a bezpečnostná služba v komplexe mala totiž prikázané tajiť meno svojho klienta, na jeho požiadanie. Že pôjde o masívnu udalosť, dokazuje aj to, že stredisko Flint Center má značne väčšiu kapacitu než stredisko Yerba Buena, kde Apple predstavoval svoje telefóny doteraz.

Svoje naznačil aj Eddy Cue, ktorý pred pár mesiacmi vyhlásil, že Apple má tento rok v pláne predstaviť to najlepšie za posledných 25 rokov a Tim Cook pre zmenu povedal, že Apple má v pláne uviesť nové kategórie produktov. Tohtoročný iPhone event tak možno bude skôr prvým iWatch eventom, na ktorom Apple predstaví svoje vlastné inteligentné hodinky a oznámi tak svoj vstup nielen na trh medicíny, ale možno aj vstup do sveta inteligentnej domácnosti, v ktorej bude hrať kľúčovú rolu HomeKit.

Apple Flint Center for Performing Arts
*Zdroj: MacRumors

Související články

Dnes nejčtenější

.