Zavřít reklamu

iPhone 6Pánové z invisible shield mají sakra velký problém, nový iPhone 6 bude nezničitelný, alespoň co se předního panelu týká. Známý YouTuber Marques Brownlee totiž zveřejnil video s předním panelem iPhone 6, které ukazuje, že tento panel je prakticky nezničitelný. Navíc se tím pádem ukazuje, že se skutečně jedná o přední panel iPhone 6 a nikoli o nějakou čínskou napodobeninu nebo o pouhý prototyp vyrobený k prezentaci na internetu. V podobné kvalitě totiž můžeme vidět pouze díly, které patří skutečnému iPhonu a tím pádem již víme, že design nového iPhone 6 bude vypadat skutečně tak, jak jsme si ukázali včera v článku Pokud vše platí, toto je iPhone 6! Nyní již tedy víme, že to skutečně platí a na renderech máme možnost vidět iPhone 6 v celé své kráse.

Co nás však zajímá na následujícím videu je fakt, že ačkoli se v druhé polovině videa snaží Brownlee skutečně „seč mu síly stačí“, nemá šanci displej nejen že poškrábat, což svědčí o tom, že Apple použil skutečné safírové sklo na ochranu displeje, ovšem díky novým technologiím o kterých jsme již psali, se podařilo vytvořit zcela jedinečný materiál, který nejen že není možné poškrábat, ale jak ukazují prudké nárazy nože přímo na displej, není jej možné ani prasknout a taktéž křupnout při extrémním ohýbání.

Na konci testu Brownlee prohlásí, že není možné bez mechanické pomoci displej jakkoli poškodit, tedy pouhou vlastní silou jej nezničíte ani v případě, kdy si na pomoc vezmete ostrý nůž. Zajímavé navíc je, že Apple použil safír při 4,7″ iPhone, protože panel na videu patří právě tomuto menšímu telefonu, přičemž se mluvilo o tom, že společnost tento materiál použije jen u prémiového 5,5″ telefonu. Společnost, se kterou Apple spolupracuje dokáže vyrábět safírové sklíčka levněji, než jakákoli jiná společnost na světě, se tedy ukázalo jako fakt a díky tomu se dočkáme safíru také u běžného iPhone 6!

Dnes nejčtenější

.