Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Plastové prúžky na HTC One sú pekné, ale to je nechutné. Neviem, prečo musia dávať prúžok aj okolo dolnej a hornej hrany. Prečo nestačia dva – jeden hore a druhý dole tak, ako to má HTC One?

  Ty plastový proužky mi přijdou podivný a vůbec se mi to nějak nezdá. Ale přemýšlím nahlas a ptám se, jak to je s tou ochrannou zelenou folií? Proč je ta zelená folie vidět POD těma plastovejma proužkama? To přece nedává smysl. Když na něco nalepím ochrannou folii, tak přece nemůže bejt někde navrchu a někde pod ním??? Jediný, co mě napadá je, že to je průhledný a ta folie je i zespod, pak by ale ta folie až příliš přesně lícovala s koncem hliníku … Možná se jen chytám maličkostí, abych si sám sobě nalhal, že takhle hnusně to nakonec vypadat nebude :-/

  Toto je evidentně ještě nenabarvený kus, takže předpokládám, že Apple skutečně použije metodu přebarvení jako celek, přičemž dané části pro anténu se zbarví do stejného odstínu a na finálním produktu už nebudou vidět.

  …a pokud ano, Apple to rozhodně dobarví nějak cool, aby to k sobě šlo (ne jako to prezentují „média“ nyní, tu s*ačku podobnou HTC One)

  Už se nemůžu dočkat!!!

  >rofl99: nepřipadá mi to jako nenabervené. Je vidět, že je fólie vykrojená mezi čočkou foťáku a bleskem, naopak v prostoru jablíčka jej překrývá – je to vidět na nazelenalém zabarvení podložky pod logem.

  >janek: Je to možná jen mé zbožné přání, aby tam prostě ty anténní „pruhy“ kolem okrajů nebyly tak ohavně vycapené :)) Věřím, že Apple má stále cit pro design a to, co se doposud na internetu prezentuje jako nový iPhone, bude jen hrubá kostra bez správného dobarvení antén.

  Tohle me dostava, vzdycky „des bes“ a pak fronty.
  Apple design umi a Ive Hw design umi jako nikdo jinej. Nebojim se o HW, staci se podivat, jak vypadaji Mabook Air, iPad Air… Tomu se hned tak nic nevyrovna.
  Bojim se o SW.. Tam uz to neni tak jednoznacny, nektery kroky v iOS7.x jsou velmi diskutabilni.
  (Narazim na zruseni fullscreen fotek u prichozich hovoru atd.)

Vložte vlastní komentář

celý text