Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jaroslav: plně souhlasím, ničit dokonale odladěný iPhone a nahradit ho nějakým čínským šmejdem mi přijde jako hloupost desetiletí. Navíc to je jen další android z řady, který ale tentokrát možná i poběží chvíli plynule …

  Přesně takový budu mít iPhone za dva týdny. Přijde z Britexu. Už se těším.
  Nedávno jste v článku psali, že na dizajnu této ohavnosti pracovalo X manažerů a měnili dizajn každým dnem … no já nechápu co na tom těch X borců dělalo. Vypadá to hnusně.

  ,,Stačilo zaslat email, ve kterém popíšete jakým způsobem zničíte svůj telefon a poté již jen stačilo počkat na odpověď. One Plus vám odepsali buď kladně nebo záporně,,

  Takze vsem odepsali zaporne a marketingove oddeleni najalo externisty, kteri dostali iPhony 5, aby je nasledne rozflakali.
  Jelikoz v marketingu pracuji i psychologove, kteri upozornili, ze behem teto akce se najde nejake to % pomatencu, kteri si neprectou podminky a telefon bez povoleni rozflakaji, tak pro dobrou reputaci firmy marketing vyhradil 100 telefonu, ktere pomatencum rozda.

  Happy end se preci jenom kona = pomatenci dostanou One plus, ktery je pro ne delany :-)

  Je to rovnaká zvrátenosť ako akcia novej pani Angely z Applu „vymeň starý za nový“.

  Prečo by som mal meniť iPhone 4 alebo 4S, keď mi stále dobre slúži?

  :-D vždycky mě spolehlivě pobaví názory ortodoxních jablíčkářů na jiné značky. Jakoby každý názor spojovala jistá omezenost. Stejná omezenost, která je vlastní i iphonům. Dej „pánbůh “ věčnou slávu Stevovi, který před mnoha lety dal význam dotykovému telefonu. Ale doba jde dál a iphone už dnes v ruce působí jak dětská hračka. Měl jsem skoro rok model 4s. Když jsem ho vyměnil za (jak tu jeden píše) „čínský šmejd“, nemohl jsem uvěřit tomu rozdílu. Iphone( jak tu další píše) „špičkový telefon “ zaostával naprosto ve všem, co umožňoval, a to toho spoustu vůbec neumožňoval. Takže… takže nežerte tolik jablek, ať z toho nejste omezení jak iphone… ;-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.