Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  iOS7 bol fail. @appsman. Toľko bugov ešte na iOS nebolo. Len všetci sa tvária akoby nič a nikto si to nechce priznať.

  Pre istotu si počkám niekoľko dní po WWDC, či bude bezpečné inštalovať 10.10 a potom sa uvidí.

  Doufám u OS X ve změnu designu, 10.9 přinesla zjednodušení „podloží“ a nyní jen čekám na něco většího :) OS X je z hlediska designu zastaralý a věřím, že Apple nyní nezklame a bude to parádní!

  Taktiež sa už moc teším :) OS X a Mac je u mňa na prvom mieste a hodnotnejší produkt ako iPhone a iOS, takže sa už neviem dočkať toho čo WWDC prinesie a že sa konečne bude sústrediť na OS X :)

  Peppy neviem o čom hovorí, napriek tomu, že je iOS 7 kompletne prekopaný aj z vnútra klobpk dolu, že za tak krátky čas dokázali vyvinúť systém na takej úrovni s kompletnou zmenou grafiky a z časti UI, samozrejme ešte nieje dokonalý, ale fail to rozhodne nieje. Fakt je taký, že ďaleko prevažujú potizívne veci od negatívnych :)

  Zoznam chýb len na LSA :

  1. http://www.letemsvetemapplem.eu/2013/11/20/bug-v-ios-7-jak-okamzite-zmenit-pozadi-na-zamknute-obrazovce/
  2. http://www.letemsvetemapplem.eu/2014/02/06/ios-7-0-4-obsahuje-vaznu-bezpecnostnu-chybu-ktora-umozni-deaktivovat-icloud-find-iphone-hesla/
  3. 4. 5. odstránené pre spam-free…

  + ten geniálny efekt, z ktorého bolo ľuďom zle… výčet by bol pokračoval ale som lenivý… ale tvárte sa ďalej, že o niťom neviete…
  @Majdy: „kompletne prekopaný aj zvnútra“ … vážne? A to sa kde píše? Zmenili farbičky (áno, tie hnusné farbičky, na ktoré ste nadávali a teraz ste si už zvykli ;) ) a už z neho bláznite :D …

  Od nového designu pro OSX mám velké očekávání i obavy, modernější design to chce ale bílé plochy nejsou pro toto vhodné. U iOS je to něco jiného na malém mobilu. U OSX mi bude daleko víc vadit každý detail, který se mi nebude líbít, daleko více než u iOS kde to pro mě má menší význam. Navíc doufám že to s tím flat designem nepřeženou, uvítal bych něco mezi současným a flat designem….

  Moc doufám, že OS X půjde jinou cestou než to co je na obrázku. Po stránce designu bych se raději vracel ke starším verzím OS X než k tomuto modernímu flatu.

  Uz se taky tak tesite na to az na iMacu bude po redesignu OSX ve stylu iOSu zarit cela obeazovka bile? Ja vubec.

  Mimochodem jeste nedavno se tvrdilo, ze zmeny OSX nebudou tak razantni jako byl prechod na iOS7 a zrazu je to jinak. Takze buhvi jak to nakonec bude.

  Peppy:

  To prvé je blbosť a myslím, že je to už odstránené…
  To druhé je chyba, podobné ale boli aj na starších iOS, takže nič čo by naznačovalo, že iOS7 je fail. Mimochodom zrejme bude už odstránená.
  Oproti starším iOS je iOS7 značne ťažšie obísť, respektíve takmer nemožné aby sa spravil restore na kradnutý alebo stratený iPhone…

  Ďalej o akom geniálnom efekte hovoríš? To, že sa pár rozmaznaných ľudí snažilo zviditeľniť a vytvoril sa okolo toho zbytočný hype a lavínový efekt? Pritom efekt ide vypnúť a hlavne ak si rozumný a racionálne sa nad tým zamyslíš, nepríde ti to smiešne?…toto nieje argument…

  O prekopaní sa hovorilo tušim aj na evente, vždy sa systém o niečo prekope… Keď si uvedomíme podporu 64 bitu malo by nám logicky dojsť, že prekopaný od začiatku byť jednoducho musí…

  Ja osobne som na farby nenadával a opäť dodávam, že nehovorím, že ten systém je dokonalý, no rozhodne sa nedá povedať, že by to bol fail…

  Design iOS7 není vůbec špatný jen mě namíchli těma hnusnýma ikonama a doufám že u OSX je tak moc nezmrskaj. Zatím mám raději iOS6 a budeli třeba zůstanu u Mavericka. Doufám že bude bohatší podpora gest ve stylu iOS a ne zase jen barvičky. Na tom konceptu je votřes ta modrá a nemyslím si źe se žádný koncept nepodobá když to má být ve stylu iOS

  Ukazoval som bugy… systém mi ale nedovolí vložiť viac ako 2 linky… áno sú to finxuté veci… s príchodom postupných patchov to zapatchovali všetko.

  Neviem čo prekopali ale rozhodne ho neprekopali celý. Pretože prekopať celý OS je práca na roky, nie na mesiace… jediné s čím si dali prácu bolo prepísať malý iOS/BSD kernel z 32bit na 64bit. Ostatné veci stačilo prekompilovať.

  preboha stale tieto vyplakavania ako rozmaznane deti… vam sa nepaci toto, tamto… no buuuhuuu. esteze je svet plny moznosti a mozete si zvolit nieco ine. a povedat na ios 7 ze je to fail? halo… nic z tychto veci nie je fail, ziadny ios, ani andrioid, nic. …iba ak osoba, ktora nikdy nic obdobne nedokazala, no aj tak ma plnu hubu zbytocnych reci. trochu sebareflexie poprosim.

  incompl_te: to není pláč, ale kritika a jak jistě víš kritiku dělají i lidé kteří v dané kategorii nikdy nic nevytvořili a někdy to jsou i odborníci :)

  Netuším, kdo potřebuje za každou cenu nový design OS X. Opět cesta do pekel porušením jednoho ze základních pravidel, že co funguje, na to se nešahá… První dojem, který mám z pohledu na studii 10.10, není iOS, ale něco mnohem horšího – Windows 8 a jejich odporný placatý kostkovaný Metro (anebo jak se to jmenuje) rádobydesign… Jony Ive je určitě skvělý designér, ale GUI prostě neumí – viz. iOS 7… Pominu-li ikony (zvěrstva typu ikona Safari), je zbytek samozřejmě tzv. „vystajlovaný“, ale dobrý tak na výstavu… Pocit při práci je ale o dost jiný… Všechno bílé, placaté, nekontrastní, tak nějak ošklivě Androidní… Ale nebudeme předbíhat a počkáme si… Naštěstí jsou tyto „zaručené předpovědi“ téměř pokaždé naprosto mimo… Doufám, že tomu tak bude i v případě OS X 10.10… ;)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější