Zavřít reklamu

Tchaj-wanský server Economic Daily News přinesl zprávu založenou na zdrojích v dodavatelské řetězci společnosti Apple, která se týká hodinek iWatch. Hned na úvod je důležité říct, že podobné zprávy samozřejmě není možné ověřit, ovšem pokud někdo může mít skutečný přístup k dodavatelům společnosti Apple, pak jsou to právě novináři ze země jako je Tchaj-wan, Čína, Vietnam a další, kde se součástky pro produkty společnosti Apple vyrábí a montují.

Zpráva tvrdí, že hodinky iWatch bude pro společnost apple vyrábět dodavatel Quanta Computer. Procesor vytvořil sám Apple, ovšem o jeho výrobu se stejně jao v případě procesorů pro iPhony a iPady postará Samsung. Celkově Apple objednal výrobu 65 milionů hodinek iWatch do konce letošního roku. Zajímavé je, že právě o dodavateli Quanta Computer se spekulovalo již v listopadu loňského roku, kdy se objevily informace o tom, že Apple právě s Quanta Computer podepsal smlouvu k masové produkci hodinek iWatch se začátkem v Q2 2014.

Hodiky iWatch by se tak skutečně v letošním roce měly objevit s tím, že budou zaměřeny zejména na sledování celé řady biometrických údajů z našeho těla. Právě ke sběru těchto údajů by pak měla sloužit aplikace Healthbook, integrovaná do nové verze operačního systém iOS 8. Právě o iOS 8 se zřejmě dozvíme v letošním roce nejdříve a to již 2. června při úvodní keynote k WWDC 2014. Economic Daily News dále uvádí, že společnost Apple představí hodinky iWatch na podzim letošního roku, pravděpodobně současně s novými iPhony.

fuse-chicken-iwatch-2

*Zdroj: udn.com přes Google Translator

Související články

Dnes nejčtenější

.