Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Arogantný Apple mysli si že je pánom na celom svete a môže si robiť čo chce len tak ďalej do nich v záujme ochrany nás obyčajných spotrebiteľov

  Espio: odporúčam nekupovať produkty Apple, nech ti nepraskne žilka.
  Mimochodom, neviem o čom tí Belgičania točia – veď v tabuľke je jasne napísané, že je EU záruka 2 roky, nie?

  No já nevím ale dal jsem reklamovat iPad, kterému končí druhý rok záruky za tři týdny a stav reklamace se změnil a podle stavu reklamace vše spěje k uznání a výměně kus za kus. Takže snad nebude ani v 2. roce problém.

  Lovap tvoja odpoveď je hodná tvoju nízkeho intelektu… Za každú cenu musí byť Apple to dobre i keď nám očividne špinta na hlavu však Lovap?

  Osobně jsem nikdy neměl u Apple problém s reklamací. Reklamoval jsem před pár lety Macbook pro v nejvyšší konfiguraci kvůli občasné nestabilitě v některých procesech a bez problémů mi vyměnili základní desku, přitom byl už 2 měsíce po dvouleté záruce, což mě velmi potěšilo. Minulý rok jsem reklamoval iPad2, 14dní před koncem dvouleté záruky, kvůli šumu v mikrofonu a bez komplikací jsem dostal nový iPad2. Přítelkyně reklamovala iPhone 4 cca měsíc před koncem dvouleté záruční doby kvůli home buttonu, které se muselo výrazněji mačkat aby reagovalo a opět výměna za nový kus do týdne.

  Espio: o tvojom intelekte sa ani nebavím. Opakujem: nie si zákazník, tak sa nestaraj. A opakujem: v tabuľke JE informácia o dvojročnej záruke v EU, tak neviem o čom to hovoria.
  Mimochodom, intelekt sa prejavuje aj písomným prejavom a v tom nie si moc dobrý :-)

Vložte vlastní komentář

celý text