Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  čawte, mam dotaz na stránkách itunesu píšou : „Compatibility: Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch. This app is optimized for iPhone 5.“ Skoušel to něko na nižším IOS než je 7, chtěl sem to prubnout ale až večer se dostanu na wifi.
  By mě na.. keby to nešlo na IOS 6 páč mám 3GS.

  Pokud se podíváte v aplikaci na info a celé přečtete,zjistíte že tento rok dostaneme i filmy na dobu omezenou.
  Že by se Apple konečně polepšil z minulých dvou let?

  basman,
  netusim, co sa rozculujes. Zatial sa tie promovane akcie v 12 days mohli za rovnakych podmienok stiahnut priamo z AppStore, ziadna extra App na o nebola potrebna.

  @denisruskin:

  no, filmy budu dostupne (ak budu) pravdepodobne len v anglicky/nemecky hovoriacich krajinach. pamatam si, ze asi pred 2 rokmi alebo rokom, nie som si isty, usa a uk pouzivatelia maly 1. seriu dr. housa zadarmo a v nemecku to bola tiez seria nejakeho ich nemeckeho serialu. u nas v sk/cz store to boli same somariny.

  dufam, ze toho roku daju aspon 1 dabovanu rozpravku. celkom by som sa potesil toy story alebo na vlasku. na druhej strane (co je uz off topic), viac by som sa potesil tomu, ak by studia dali do sk itunes viac dabovanych rozpravok. dost mi tam chyba monsters alebo prve 2 toy story casti :-/

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.