Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nechápu proč je Mac App Store tak ochuzený. Např. VLC přehrávač, jDownloader a podobně … vše pouze ze stránek výrobce SW, nikoli App Store. To je tam tak obtížný schvalovací proces, nebo jsou účtovány poplatky, že to za to prostě nestojí?
  A nebo to prostě dělají schválně a radši si to takové VLC prdne přehrávač jen na své stránky aby člověk, který ho chce stáhnout, navštívil jejich stránku a tím má VLC i větší návštěvnost a popřípadě bonus z nákupu jiného SW. Což je asi nejpravděpodobnější. Za vším hledej prachy.

  Amnart: To isté robí aj Google… Apple má niekoľko pravidiel ,ak chceš pridať aplikáciu na ich App Store + aplikácia musí prejsť schvaľovacím procesom.

  Absolútne sa nečudujem ,že tam nieje napríklad spomenutí jDownloader a to už len z toho dôvodu ,že je napísany v Jave. Čiže ,ak niekto klikne na tlačidlo „Install“ tak aplikácia nemusí po nainštalovaní hneď aj fungovať. Tiež môže byť celkom komplikované pre Apple skontrolovať aplikáciu v Jave čo sa týka bezpečnosti.

  Ďalšou vecou je napríklad to ,že jDownloader je tuším úplne FREE. Ak chceš mať aplikáciu na AppStore bude ťa to stať 100 dolárov ročne neviem kto by to platil…

  + Tiež tam môže byť problém s licenciami. Dva roky dozadu bol VLC player odstránení z App Storu (iOS) pretože došlo k problému medzi GNU General Public License a App Store podmienkami používania…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.