Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 11.10.2013 Vydal: Jaromír Miko Kategorie: Hardware, iPhone/iPod, Ostatní, Software, Vše o Apple Komentářů: 4

icon-ios7Ani iOS 7 nemusí byť šťastným riešením pre WiFi antény u niektorých zariadení a práve problémy s WiFi sú niečím, čo v týchto dňoch zažívajú stovky používateľov. Jedná sa prakticky o tie isté problémy, ktoré hlásili používatelia už pri iOS 6 a tentoraz sa jedná hlavne o používateľov iPhone 4S. Nejedná sa však o jediné problémové zariadenie a problémy s WiFi anténou hlásia aj niektorí užívatelia iPhone 5, iPadu 2, iPadu 3. generácie a minuloročného iPadu mini. Problém spôsobí, že je položka “WiFi” v nastaveniach zariadenia šedá, teda nedostupná.

Podľa mobilných operátorov však už Apple o probléme vie a pracuje na jeho oprave. Momentálne ale nie je známe, kedy Apple vydá tento update, a tak je možné, že chybu opraví už nový iOS 7.0.3, prípadne iOS 7.1, ktorý by mal vyjsť údajne spolu s novými iPadmi. Niektorí používatelia hlásia, že problém môže byť s prehrievaním čipu od Broadcom, keďže týmto ľuďom sa podarilo dočasne vyriešiť problém tak, že vložili svoj iPhone na niekoľko minút do chladničky. Používatelia, ktorí kontaktovali Apple, sa ale nezhodujú v tom, ako na ich problém spoločnosť zareagovala. Zatiaľ čo časť používateľov vraví, že Apple týmto používateľom okamžite poslal náhradné zariadenie, spoločnosť od iných používateľov žiadala, aby za výmenu zaplatili 199 dolárov.

*Zdroj: AppleInsiderReklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. Amnart


  11. října, 2013 | 8:35
  0 Pulses

  + problem pri nastaveni pozadia niekedy sekne
  + problem s mrznutim safari 🙁
  + problem s vydrzou baterky, ta sa rychlo vybija aj ked som na internete mobil som mal nabity na 100% a za 2 hodiny a 9 minut na internete mi ostalo 68% baterky co je dost malo

  dost ocakavam ios 7.0.3 alebo 7.1

 2. llerby


  11. října, 2013 | 9:58
  0 Pulses

  Dobrý den, včera jsem si vyzvednul svůj iPhone 4S z reklamace, který jsem reklamoval z důvodu nefunkčnosti wifi(nešlo vůbec zapnout v nastavení)-položka wifi byla šedá a nereagovala na změnu.
  Po vyzvednutí telefonu z reklamace, kde servis vyměnil za nový kus jsem zjistil, ze v telefonu je IOS 6. Nechtěl jsem aktualizovat na IOS 7, ale chtěl jsem obnovit mojí předchozí zálohu, ale napsalo to, ze je třeba telefon aktualizovat na IOS7. Tak jsem aktualizoval! A co nastalo po aktualizaci? Opět stejný problém-nelze zapnout wifi. V nastavení šedé tlačítko a nelze nic zapnout.
  Telefon může opět do servisu, nebo můžu doufat, že o vikendu proběhne aktaulizace a ta to opraví!!!

 3. sonsamuelson


  11. října, 2013 | 11:32
  0 Pulses

  Ja jediny problem,ktery pozoruju,je ten,ze mi po nejake dobe prestane safari zobrazovat miniatury otevrenych karet,coz me osobne velmi vadi 🙁 jsem sam?
  Jinak vse OK

 4. ravo


  11. října, 2013 | 11:44
  0 Pulses

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama