• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Uživatelé iPhone 4S začali po přechodu na iOS 7 hlásit problémy s Wi-Fi

  icon-ios7Ani iOS 7 nemusí byť šťastným riešením pre WiFi antény u niektorých zariadení a práve problémy s WiFi sú niečím, čo v týchto dňoch zažívajú stovky používateľov. Jedná sa prakticky o tie isté problémy, ktoré hlásili používatelia už pri iOS 6 a tentoraz sa jedná hlavne o používateľov iPhone 4S. Nejedná sa však o jediné problémové zariadenie a problémy s WiFi anténou hlásia aj niektorí užívatelia iPhone 5, iPadu 2, iPadu 3. generácie a minuloročného iPadu mini. Problém spôsobí, že je položka “WiFi” v nastaveniach zariadenia šedá, teda nedostupná.

  Podľa mobilných operátorov však už Apple o probléme vie a pracuje na jeho oprave. Momentálne ale nie je známe, kedy Apple vydá tento update, a tak je možné, že chybu opraví už nový iOS 7.0.3, prípadne iOS 7.1, ktorý by mal vyjsť údajne spolu s novými iPadmi. Niektorí používatelia hlásia, že problém môže byť s prehrievaním čipu od Broadcom, keďže týmto ľuďom sa podarilo dočasne vyriešiť problém tak, že vložili svoj iPhone na niekoľko minút do chladničky. Používatelia, ktorí kontaktovali Apple, sa ale nezhodujú v tom, ako na ich problém spoločnosť zareagovala. Zatiaľ čo časť používateľov vraví, že Apple týmto používateľom okamžite poslal náhradné zariadenie, spoločnosť od iných používateľov žiadala, aby za výmenu zaplatili 199 dolárov.

  *Zdroj: AppleInsider

  Leitz

  Diskuze

   + problem pri nastaveni pozadia niekedy sekne
   + problem s mrznutim safari 🙁
   + problem s vydrzou baterky, ta sa rychlo vybija aj ked som na internete mobil som mal nabity na 100% a za 2 hodiny a 9 minut na internete mi ostalo 68% baterky co je dost malo

   dost ocakavam ios 7.0.3 alebo 7.1

   Dobrý den, včera jsem si vyzvednul svůj iPhone 4S z reklamace, který jsem reklamoval z důvodu nefunkčnosti wifi(nešlo vůbec zapnout v nastavení)-položka wifi byla šedá a nereagovala na změnu.
   Po vyzvednutí telefonu z reklamace, kde servis vyměnil za nový kus jsem zjistil, ze v telefonu je IOS 6. Nechtěl jsem aktualizovat na IOS 7, ale chtěl jsem obnovit mojí předchozí zálohu, ale napsalo to, ze je třeba telefon aktualizovat na IOS7. Tak jsem aktualizoval! A co nastalo po aktualizaci? Opět stejný problém-nelze zapnout wifi. V nastavení šedé tlačítko a nelze nic zapnout.
   Telefon může opět do servisu, nebo můžu doufat, že o vikendu proběhne aktaulizace a ta to opraví!!!

   Ja jediny problem,ktery pozoruju,je ten,ze mi po nejake dobe prestane safari zobrazovat miniatury otevrenych karet,coz me osobne velmi vadi 🙁 jsem sam?
   Jinak vse OK

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online