Uživatelé iPhone 4S začali po přechodu na iOS 7 hlásit problémy s Wi-Fi

icon-ios7Ani iOS 7 nemusí byť šťastným riešením pre WiFi antény u niektorých zariadení a práve problémy s WiFi sú niečím, čo v týchto dňoch zažívajú stovky používateľov. Jedná sa prakticky o tie isté problémy, ktoré hlásili používatelia už pri iOS 6 a tentoraz sa jedná hlavne o používateľov iPhone 4S. Nejedná sa však o jediné problémové zariadenie a problémy s WiFi anténou hlásia aj niektorí užívatelia iPhone 5, iPadu 2, iPadu 3. generácie a minuloročného iPadu mini. Problém spôsobí, že je položka „WiFi“ v nastaveniach zariadenia šedá, teda nedostupná.

Podľa mobilných operátorov však už Apple o probléme vie a pracuje na jeho oprave. Momentálne ale nie je známe, kedy Apple vydá tento update, a tak je možné, že chybu opraví už nový iOS 7.0.3, prípadne iOS 7.1, ktorý by mal vyjsť údajne spolu s novými iPadmi. Niektorí používatelia hlásia, že problém môže byť s prehrievaním čipu od Broadcom, keďže týmto ľuďom sa podarilo dočasne vyriešiť problém tak, že vložili svoj iPhone na niekoľko minút do chladničky. Používatelia, ktorí kontaktovali Apple, sa ale nezhodujú v tom, ako na ich problém spoločnosť zareagovala. Zatiaľ čo časť používateľov vraví, že Apple týmto používateľom okamžite poslal náhradné zariadenie, spoločnosť od iných používateľov žiadala, aby za výmenu zaplatili 199 dolárov.

*Zdroj: AppleInsider

|
4
Leitz

Diskuze

  + problem pri nastaveni pozadia niekedy sekne
  + problem s mrznutim safari 🙁
  + problem s vydrzou baterky, ta sa rychlo vybija aj ked som na internete mobil som mal nabity na 100% a za 2 hodiny a 9 minut na internete mi ostalo 68% baterky co je dost malo

  dost ocakavam ios 7.0.3 alebo 7.1

  Reagovat

  Dobrý den, včera jsem si vyzvednul svůj iPhone 4S z reklamace, který jsem reklamoval z důvodu nefunkčnosti wifi(nešlo vůbec zapnout v nastavení)-položka wifi byla šedá a nereagovala na změnu.
  Po vyzvednutí telefonu z reklamace, kde servis vyměnil za nový kus jsem zjistil, ze v telefonu je IOS 6. Nechtěl jsem aktualizovat na IOS 7, ale chtěl jsem obnovit mojí předchozí zálohu, ale napsalo to, ze je třeba telefon aktualizovat na IOS7. Tak jsem aktualizoval! A co nastalo po aktualizaci? Opět stejný problém-nelze zapnout wifi. V nastavení šedé tlačítko a nelze nic zapnout.
  Telefon může opět do servisu, nebo můžu doufat, že o vikendu proběhne aktaulizace a ta to opraví!!!

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz