Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Nevim ja s tim efektem problem nemam. Osobně mi tam nevadi. Ani sem si ho nevypinal. Nakonec kdyz mate dobre pozadi. Tak to vypada zajmave. Ale rika se, 100 lidi-100 chuti ;)

    V podstatě je to nanic. V Applu chtěli jen něco navíc pro potěšení uživatele a ne jenom phyblivé pozadí jako má android. Plno lidí to neocení. Pokud se bude moct využít v aplikacích a ve hrách bude to zase o něčem jiném.

    JK:
    Preco by tom nemohli vyuzit hry? Ved je na kazdom autorovi, co urobi. Ved apple neurobil nic ine, iba implemetoval do ios urcity graficky efekt. Kazdy vyrobca sw si ho moze po svojom urobit vo svojej aplikacii. A 3D hry teda pouzivaju zlozitejsie algoritmy :)

    JB uživatelé tuto funkci znají jako 3DBoard. Je to další případ, kdy se Apple inspiroval u aplikace z Cydie. Oproti JB utilitě přidal pohyb ikon, což mi připadá zbytečné a nucené (pouhý pohyb pozadí k dosažení kýženého efektu bohatě stačí a výsledek je hladší a přirozenější). Osobně mi funkce připadá zbytečná celá, už jen z toho pohledu, že to krade výkon telefonu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.