Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Nechapete to a prave proto stale pouzivate Windows. iPhone zpusobil extremni revoluci na poli pocitacu, nebot jiz prvni iPhone byl maly kapesni pocitac. No a Microsoftu stejne jako jeho uzivatelum toto unika.

    Patrí sem napríklad sledovanie plnohodnotného internetu na telefónoch a vykonávanie iných činností, pre ktoré sa v minulosti používal počítač – napríklad posielanie e-mailov. Netreba tiež zabúdať ani na to, že Apple neskôr predstavil iPad, a zabil tak vznikajúcu kategóriu ultralacných notebookov, netbookov.

    Balmer je zúfalec. Už nech je preč. Teraz bude vyplakávať aké chyby urobil a bláboliť, že keby ich neurobil tak MS by bol najlepší. Nebol a už ani nebude, tá firma nemá víziu ani technológiu.

    Re: No milý kaukibiki jednoducho tak, že takmer práca s webom sa presunula na iPhone a iPad vrátane hier a iného a ludia čoraz menej času travili pri desktopovom počítači. Čiže revolúcia bola asi v tom smere, že dektopove počítače dostali riadnu ranu pod pas.

    Balmer alespoň uznal chybu bohužel si ji sám sobě omluvil blábolem. Apple taktéž pracovali na OSX. Přál bych Applu aby se jeho software více rozšířil hlavně v Evropě bohužel to stále není dost dobře možné i když Microsoft bude dělat chyby. To je spíš nyní vykouše Google.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější