Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  I já se divím, proč to něřeší, když by to pro něj bylo tak snadné. Policie může snadno dát IMEI telefonu na BlackList operátora, tak proč to nejde udělat na BlackList u Applu?

  Pouzivam apku ktera ihned po spatne zadanem kodu na odemknuti odesle okamzite foto predni kamery a posle to na vami zvoleny mail i s adresou :)
  Funguje to uzasne. Je pak vtipny koukat na maily se svym ksichtem kdyz se preklepnu pri odemikani :D

  Přepsat IMEI je jednoduché, odblokovat telefon taktéž, vyřadit jej ze závislosti na Apple registraci také. Cesta vede jen přes variantu znefunkčnění – nenávratné a neopravitelné poškození. V takovém příápadě je ale zcela nezbytné mít možnost telefon dálkově sledovat, což je zase trnem v oku „ochráncům občanských práv na soukromí“. A kdo takový případ úplného poškození zaplatí?
  —-
  Efektivně to nejde vyřešit bez výrazného omezení soukromí právoplatného držitele telefonu, stejně jako bez poškození telefonu a tím pádem vzniku úmyslné škody.

  iMac: pokud vím, tak IMEI se u iPhone nedá změnit už řadu let.
  Bez registrace na Apple je iPhone poněkud na h…o a v takovém stavu je neprodejný.

  iPhonu stačí zablokovat IMEI u Applu. Stejně to tak dělají s dotovanými telefony.

  Neexistuje žádný sofistikovaný systém, který by zabránil krádeži na 100%. Když něco opravdu budeš chtít ukrást, tak to taky ukradneš.

  Pred nedávnom sa stalo že otcovi ukradli telefón …a vďaka Find My iPhone som sa dostal priamo pred dom týpka ktorý ho kúpil potom od niekoho …riešil som to hneď ešte v ten deň …neviem čo by sa stalo keby som tam šiel až na druhý deň asi by mi ho už tak ľahko neukázalo na mape …ale taktiež sa tam pripájal k internetu asi len každú polhodinu

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.