Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Drazí Jablkoňové… Nepotřebujeme každý rok novou verzi OS X, protože stejně nebude nová, ale jen kosmeticky inovovaná, aby bylo co prodávat (dle vzoru iPad3 a 4…)… Mnohem více potřebujeme systém trvale FUNKČNÍ, STABILNÍ A BEZPEČNÝ… Takže posím méně zbytečných inovací a zjednodušování (víc už to snad bez následků nejde) a o to pružnější reakci na aktuální bezpečnostní problémy (promptní opravy chyb způsobených vlastním R&D považuji za samozřejmost)… Pochopitelně by se v takto ušetřeném čase též mohlo věnovat více péče profesionálním aplikacím (FCP X, Aperture, Logic Pro, Server…)… Atd…

  Franto Apple je tímto více pružnějším a chce tak pomalu ale jistě ukusovat microsoftu jeho podíl na trhu. Je lepší pomalu protlačovat novinky po malých ale rychlých krocích než dělat těkotonázńi změny které se tězko opravují

  Ano ano, Apple udělá za tři roky stejné množství změn jako MS, ale tím, že je vydává postupně, aby si na ně lidé snáze zvykli, předejdou tomu, aby na další systém, plný radikálních změn, bylo tolik negativních reakcí jako třeba na Windows 8. Myslím, že tohle je velmi dobrá obchodní taktika, která vede především ke spokojenosti uživatelů. Je jedině dobře, že jdou cestou pomalé evoluce, protože změna přicházejí postupně a poměrně nenásilně. Revoluci uvidíš, když se podíváš na to, co se za poslední 3 roky zěmnilo. Protože není nic horšího než revoluce násilím á la Microsoft.
  Představ si, jak by to vypadalo, kdyby se Apple choval stejně jako MS. My bychom přecházeli ze Snow Leoparda rovnou na Mountain Lion. A lidé by vůči ML měli stejné kecy jako proti W8.

  Spíš bych uvítal o něco čistější systém :-) například když dám ikonu aplikace do koše zbude tam stále ještě balast po aplikaci který muže ve výsledku s několikama dalšíma aplikacema udělat pěknou řádku MB néé li GB.

  Pak bych přepracoval design a ovládání aby to všechno bylo příbuznější k iOS a nebo aby iOS bylo více příbuznější k OSX.

  Ale více méně nepotřebuji každý rok nový systém … ještě ke všemu když si vezmu to že většina funkcí stejně pro ČR fungovat nebudou jako Siri atd.

Vložte vlastní komentář

celý text