Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Opera je bez debaty najlepší prehliadač. Chromý spyware, spomalená líška, trápne éčko a srandaprehliadače ako Safari sa jej nemôžu rovnať.

  Už roky používam Operu a tiež mi príde ako jeden z najlepších mobilných prehliadačov. Či som mal sym, alebo and, používal som Operu a som rád, že som ju našiel aj na appstore.
  Pre mňa má jednu veľmi dôležitú vec, ktorú som v Safari nenašiel. Opera mi po dvojkliku nie len že nazoomuje stránku ako si ja nastavím, ale aj zalomí riadky. Takto pri čítaní textu najčastejšie skrolujem len smerom dole, alebo hore a nemusím aj do strán.
  Samozrejme nevie však všetko a tak mám stránky, ktoré zase prezerám cez Safari.

  „V první betě se objevilo několik chyb, které beta 2 opravila, ale bohužel přinesla nové chyby. V betě 3 se však objevily znovu chyby z první bety.“
  Toto mi silno pripomína vydávanie nových verzií jedného nemenovaného prehliadača :D

  Inak, nemá tam byť namiesto Fínska Nórsko?

  citace: bez debaty nejlepsi prohlizec….Opera… :D Pouzivam Safari, protoze je integrovane v systemu a vyuziva cloud od Apple. Na Safari nejvice ocenuji spojeni zadavani www adresy s Google dohledavanim a pak jeste seznam cetby. Safari pro OS X nelze srovnavat s Win verzi. Zkusil jsem Firefox, Operu a Safari u me vede na plne care.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.