Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Parádní odkazy. Dejte ještě nějaké, tohle si ihned ukládám :-) Dobrej nápad, udělejte někdo nějakou stránku, nebo článek, co všechno Samsung skopíroval :-) To je děs co? Ten Samsung oni jsou takoví chudáčci, všichni na ně nadávají, soudí se s nimi a on přitom za nic nemůže :-)

  Pečlivě zpracovaná analýza konkurence.
  Když si představím, že by si v architektuře někdo patentoval tvary nebo obecná řešení, tak mne jímá děs.
  Nebo bych si patentoval pravý úhel a zaoblení rohu, okno, dveře, zeď, skelet, strop, příhradovinu, skořepinu, …

  Bulcar: Architektura není průmysl s mobilními telefony. Ten má svoje zákonitosti, které fungují. Pokud existuje maličkost, která rozhoduje o tom, jestli produkt zaujme klienta víc, než ty ostatní, tak má její autor zcela logicky právo na ochranu této maličkosti. Protože tato maličkost rozhoduje o úspěchu produktu na trhu. No jestli jsi vynalezl okno, tak máš opravdu nárok na patent a také provizi z každého okna na světě. Ale můžeš se toho klidně vzdát ve prospěch ostatních. Oni budou vydělávat na tvém okně a ty nebudeš mít nic. Je to otázka volby.

  Ale vůbec ne, dyť je to reklama jako hrom. O kom se nejvíc píše? O Apple. A o Samsungu. Kde jsi kdy naposeldy něco četl o LG, SE a ostatních?

  Kdo má rád kvalitu musí si uvědomit že něco stojí. Jak se říká nejsem tak bohatý abych si kupoval levné věci. Samsung opravdu pouze těží z nápadů Apple. To není konkurence ale plagiát. Ničí to trh. Základem je inovace a to Samsungu nějak nejde. Být šéfem Samsungu tak ty miliony do soudu bych dal do vývoje a snažil se být lepší než Apple. Jde tu o nás o zákazníky.

  Oni tu jsou pro nás né mi pro ně :-))

  peet ale samsung je lepsi ako apple predava viac telefonov ako apple… samsung kopiruje ale urcite mu to nezaruci predajnost to musite uznat aj sami si zoberte kolko je okopirovanych veci napriklad cinsky iPhon je to presna kopia a neni o tom vobec pocut a apple ho ani len nezaluje je to len o zastaveni konkurencie ktora pre apple samsung je tu je cela problemetika

  peet ale samsung je lepsi predal viac telefonov ako apple a je jedno na trhu… samsung kopiruje ale to mu vobec nezaruci uspech si zoberte kolko cinskych ipphonov je a apple nezaluje ani jeden a preco? lebo ich nijak neohrozuje ale samsung ano a tu je pes zakopany samsung je prilis silna konkurencia pre apple

Vložte vlastní komentář

celý text