Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Když jsem si to četl, tak mě napadlo, že omrknu tu svojí a s hrůzou jsem zjistil, že mi v ní vytekla baterka…snad to přežije, chudinka moje :-(

  „Průměrný čip běžné myšky váží 0,4 gramu, čip Magic Mouse váží 9 gramů, což znamená, že je Apple Magic Mouse 22,5 krát inteligentnější než běžná myš“ Tím jste chtěl říct, že já jakožto 100 kilový chlap jsem jednou tak chytřejší než nějaký 50 kg geek který se od rána do večera hrabe v laboratorních pokusech?! Nebo, že co mám doma stařičkou Nokii, která váží okolo 200 g je lepší než iPhone který váží 137 g?? Fakto dobrá úvaha, nehledě na to, že je tam milion překliků. Aspoň si to prosím po sobě čtěte:)

  RE: Johny “ jsem zjistil, že mi v ní vytekla baterka…“

  toto jeste funguje alebo kupujes total shit baterky, pretoze som tento jav uz 10 rokov nevidel

  volakedy za komanca to bolo bezne ale teraz.

  Satforst: pokud vezmeme v potaz že čip je vlastně mozek té myši a přirovnání k mozku biologickému tak je vše v pořádku protože obecňe je uznávaný názor, čím větši-težší mozek je v poměru k tělu tak je přirozeně větší inteligence. ;)

  Ta moje má už taky dost naklikáno. Dělám 3D, takže tam je klikání až až… naštěstí mám jěště jednoho magického myšáka v záloze :)

  Výtok z baterií v Magic Mouse se mi už bohužel také přihodil, naštěstí po vyčištění zůstává myš funkční, i když sem tam kontakt zazlobí. Byly to baterie nabíjecí (resp. tedy akumulátory) a to dokonce alkalické tzv. RAM (http://www.ges.cz/cz/um-3-al-grandcell-GES07600871.html). Oproti klasickým NiCd nebo NiMH s napětím 1,2V mají alkalické běžných 1,5V, což je výhoda a u některých spotřebičů i nutnost, protože běžné dobíjecí 1,2V nefungují. U své Magic Mouse už ale raději používám 1,2V NiMH akumulátory Duracell Rechargeable, s kapacitou 2650mAh vydrží slušně dlouho.

  Akurat to nieje QR kod, ale 2D kod v ktorom bude pravdepodobne seriove cislo + mozno nejaka omacka. Cakal si ze je tam nejaky tajny odkaz ? :-D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.