• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Apple do nového GameCenter připravuje 3D Avatary, podívejte se na screenshot z nového patentu

  game-centerApple přihlásil k patentu technologii, která bude pravděpodobně součástí nové verze Game Center. Již ve verzi iOS 4.0 beta se objevila možnost vytváření 3D avatarů, ta však byla hned v následující betaverzi stažena a od té doby se nikde neobjevila, tedy až doposud. Apple podal patentovou přihlášku zaměřenou na to, jak bude aplikace pro vytváření 3D avatarů pracovat s barvami. Zajímavostí však je spíše to, že součástí přihlášky je screenshot z iPadu, ve kterém běží aplikace pro vytváření 3D avatarů.

  Podle dalších informací přímo od vývojářů je aplikace pro vytváření 3D avatarů již v konečné fázi vývoje a bude zřejmě součástí příští verze GameCenter. Upřímně pokud používáte Nike+ nebo například PS3 Active 2, tak jistě víte, že 3D avataři jsou již dávno známou a velmi zábavnou věcí. To stejné bude zřejmě platit i o 3D avatarech v nové verzi GameCenter. Nezbývá než se těšit!

  *Zdroj: patentlyapple.com

  Leitz

  Diskuze

   Jak bylo řečeno avataři nejsou zrovna novinkou, ale je to příjemné oživení. Fotkou mi ti avataři Xbox či Lumii.

   A nebo ukladani pozic na iCloud po cistem resetu bez obnovy zalohy. Docela ma stve, kdyz temer dohrane hry musim zacinat odznova.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online