Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  to Mireček. Ono nejde o to, že je to drahé. Když to bude zdarma, stáhnou si to totiž všichni. Potažmo bude teoreticky víc zachráněných, či ošetřených, na čemž ušetří zdravotní pojišťovny a erár. Tudíž by se jim vyplatilo to od softwaristů zakoupit a dávat zdarma. Není to tedy tak, jak píše Debil výše.

  Máte tu vaší slavnou první pomoc ověřenou lékařem nebo dokonce ministerstvem zdravotnictví??? Nebo jste si to vy slavní programátoři pouze nasosali z internetu to umí každej…a budete dávat aktualizace protože první pomoc se stále mění tak jsem zvědavej na Vaší odpověď mistři

  Dobrý den pane „Pan“.
  Už jenom z Vašeho neodůvodněného útočného komentáře je jasné, že nechcete komentovat, ale máte problém někde úplně jinde… každý si domyslí kde. I přes všechny Vaše rýpavé emoce odpovím na otázku se třemi otazníky….
  Kdybyste aplikaci věnoval větší pozornost tak zjistíte, že v aplikaci je uvedeno následující: Veškeré informace ohledně praktik poskytování první pomoci byly čerpány z informací od Českého červeného kříže, evropských rad pro resuscitaci a zdravotních pojišťoven v České republice. Tyto letáky a informace mají oné instituce od doktorů… například je uveden Hrabovský, J., nebo Zeman, M.
  Nehledě na to, že při vývoji této aplikace jsme ony instituce navštívili a dostali jsme od nich zdarma materiály a informace, které jsou zpracovány do této první pomoci. Nadále jsme dostali od pojišťoven letáky a materiály kde je uvedeno vše co je nutné při první pomoci provádět. Co se týče aktualizací tak věřte, že proběhnou, jakmile se v první pomoci od roku 2005(kdy byla poslední změna) něco dalšího změní.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.