Zavřít reklamu

Firma 3M začíná na českém trhu nově nabízet tzv. privátní filtry i na rozměry displejů telefonů iPhone a tabletů iPad. Tyto speciální fólie cizím lidem zabrání přečtení údajů, protože obraz mobilního přístroje vidí pouze osoba, která s ním pracuje, a to bez jakéhokoliv zkreslení či jiného omezení. Privátní filtry na iPhone a iPad nijak neomezují dotykovou funkci přístroje a udržují čistý a jasný obraz displeje.

Privátní filtry jsou ideálním pomocníkem pro ty, kteří často cestují a chtějí nerušeně zpracovávat zadané úkoly nebo si prohlížet pracovní dokumenty, aniž by měli strach, že jejich displej někdo přes rameno pozoruje. Filtry se velice jednoduše aplikují i odstraňují, aniž by zanechávali stopy lepidla na displeji. V balení privátního filtru pro iPad je k dispozici i mikrovláknový hadřík, pomocí kterého snadno odstraníte otisky prstů a nečistoty ulpívající na filtru. Filtry jsou k dispozici v matném horizontálním či vertikálním provedení.

Privatni_filtr_Apple_iPhone-4S_Horizontalni_-2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Náš partner společnost 3M věnuje do soutěžní ankety kapesní projektor 3M MP180 – lehký projektor pro ty nejnáročnější prezentace. S baterií, která vydrží 2 hodiny a s dvoumetrovou úhlopříčkou obrazu je MP180 zatím nejnovějším miniprojektorem od společnosti 3M. Uchová vaše prezentace, obrázky i hudbu. Díky Bluetooth stahujete soubory a s Wi-Fi se připojíte na internet. Výherce bude na serveru Letem světem Applem oznámen 22. 12. 2011. Účastnitse je možné do 22. 12. 2011 do 10:00.

Pokud se tedy chcete soutěžní ankety zúčastnit stačí jen vyplnit dotazník níže.

*Partnerem soutěže je společnost 3M, která je zodpovědná za losování výherce a doručení výhry. Výherce je povinen zástupci společnosti 3M poskytnout adresu pro doručení kapesního projektoru 3M MP180 a to nejpozději do 7 dní od vyhlášení vítěze. Soutěže se mohou zúčastnit čtenáři s dodací adresou v České/Slovenské republice. Redaktoři serveru Letem světem Applem a jejich rodinní příslušníci se nemohou soutěže účastnit.

Související články

Dnes nejčtenější