Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Každý, kdo pracuje s citlivými informacemi, by si měl chránit nejen monitor svého přenosného notebooku, ale i displeje v současné době velmi rozšířených mobilních přístrojů jako je smartphone či tablet. Zvědavé oči spolusedících v kavárně, restauraci, v dopravních prostředcích, na veřejných prostranstvích či v otevřených kancelářích si mohou během chvilky na displeji snadno přečíst citlivá data a nás ledně je jakkoliv zneužít. Ideální ochranou proti takovým zvědavcům jsou tak privátní filtry, které firma 3M začíná nově nabízet i na rozměry displejů chytrých mobilních telefonů iPhone a tabletů iPad. Fólie cizím lidem zabrání přečtení údajů, protože obraz mobilního přístroje vidí pouze osoba, která s ním pracuje, a to bez jakéhokoliv zkreslení či jiného omezení. Privátní filtry na iPhone a iPad nijak neomezují dotykovou funkci přístroje a udržují čistý a jasný obraz displeje. Ochranné fólie 3M Natural View zase zabraňují poškrábání displeje a udržují jej stále jako nový.

Výčet konkrétních modelů, které zahrnují filtry pro iPhone i iPad najdete na stránkách www.3m.cz/PCprislusenstvi v sekci Fólie na tablety a smartphony.

Privátní filtry na mobilní zařízení plní stejnou funkci jako již velmi dobře známé privátní filtry na monitory PC a notebooků. Jsou ideálním pomocníkem pro ty, kteří často cestují a chtějí nerušeně zpracovávat zadané úkoly nebo si prohlížet pracovní dokumenty, aniž by měli strach, že jejich displej někdo přes rameno pozoruje. Filtry se velice jednoduše aplikují i odstraňují, aniž by zanechávali stopy lepidla na displeji. V balení produktu je k dispozici i mikrovláknový hadřík, pomocí kterého snadno odstraníte otisky prstů a nečistoty ulpívající na filtru. Filtry jsou k dispozici v matném horizontálním či vertikálním provedení.

Modely pro iPhone
iPhone® 3G/s na výšku/matná
iPhone® 3G/s na šířku/ matná
iPhone® 4 na výšku/ matná
iPhone®4s na výšku

Modely pro iPad
iPad® na výšku
iPad® na šířku
iPad® 2 na výšku
iPad® 2 na šířku

3M Natural View fólie zaručí kvalitní čistý obraz díky nové technologii, která zmírňuje reflexi na displeji a udržuje ho průzračně čistý, a to i za velmi ostrého světla. Díky fólii zůstane obrazovka nepoškrábaná a zamezí se také dalšímu poškození displeje a zaručí tak dlouhotrvající ochranu vašeho zařízení. Fólie se jednoduše aplikuje i odstraňuje, aniž by zanechávala na displeji stopy. Fólie je odolná také vůči šmouhám, skvrnám a proti usazování prachu a jiných nečistot na jejích hranách.

Fólie pro iPhone
iPhone® 3G/s
iPhone® 4
iPhone®4s

Fólie pro iPad
Universal Tablet size (trim-to-fit)
10.8″ x 8.8″ (274.3mm X 223.5mm)
iPad® 9.7″ diagonal“
iPad® 2

Privátní filtry a ochranné fólie pro iPhone a iPad budou na českém trhu k dostání zhruba do 14 dnů. Seznam konkrétních internetových obchodů bude k dispozici na webu 3M. Doporučené koncové ceny privátních filtrů 3M (bez DPH) jsou stanoveny na 325 Kč pro privátní filtr pro iPhone a 722 Kč pro iPad.
Více informací o privátních filtrech 3M najdete na: www.3m.cz/pcprislusenstvi

Související články

Dnes nejčtenější

.