Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    IMHO další jpp jako bylo pádlo 4,3″ v novém iPhone. Amazon nabízí tablet, ten je však i přes jistou nabídku obsahu přecejen stále o něčem jiném. Nejsem si jist, že by Apple měl ve zvyku na něco reagovat (zvlášť na nízkou cenu nějaké jakože konkurence), spíše ostatní reagují na Apple, v případě iPadu už dokonce několikerý rok a zcela neúspěšně.

    myslim ze je to pro apple zbytecne … meli by se hlavne soustredit na iphone … ten ma hned po predstaveni konkurenci – dnes sem koukal na nejakej nexus prime … kterej ma taky retina display :) 720p na 4,65″ nebo jak to tam bylo atd … hlavne by se mel apple spojit s tvurcemi tweaku ze cydie – treba u prezentace toho nexusu bylo odemknuti telefonu pomoci obliceje … no na cydii je to uz nejakej patek … bud by si to mel nechavat apple patentovat nebo se s nima spojit a nebo si to nechat ukrast od googlu …. jiny moznosti nejsou ne? google pekne rabuje cydii :D

    jakube je tam psano ze by se meli spojit – treba ty nejlepsi tweaky a jejich autory najmout do applu :) jinak sem premejslel a rikal sem si ze by to apple stalo majland – vyvoj neceho co by se asi neprodavalo tak jak by si predstavovali … vzdyt bude ipad 3!!! :)

    Nechci nikoho urazit, ale myslím, že dřív pojede čert na bruslích do práce, než bude iPad mini. Apple, jak řekl Whill, nikdy nereagoval na konkurenci… A pokud zadate do googlu iPhone mini, tak vám vyjede spousta článků již z roku 2008, doteď žádný není :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.