Zavřít reklamu

Na internetu se objevilo nové video, které ukazuje zatím nevydanou aplikaci Skype pro iPad. Na videu můžeme vidět vzhled uživatelského rozhraní a používání video-hovorů. Video se krátce objevilo na oficiální YouTube kanálu Skype ale v vzápětí bylo odstraněno. Uživatel Twitteru @trackizmy1 si ho ale stihl uložit a nahrát na server RazorianFly.

Skype pro iPhone podporuje psaní IM zpráv a jak hlasové hovory, tak i video hovory. Bohužel zatím nebyla vydána nativní verze pro iPad, takže uživatelé tabletu od Applu jsou nuceni používat aplikaci pro iPhone, případně jinou alternativu. Skype zatím neuvedlo datum vydání iPad verze, ale předpokládáme, že to bude velmi brzy.

Video můžete zhlédnout zde.

To ostatně potvrzuje i server tuaw.com, který udělal krátké interview s Rickem Osterlohem, což je viceprezident Skype produktového designu. V rozhovoru Rick říká, že iPhone verze měla obrovský úspěch a že u iPad verze očekávají podobné výsledky. Osterloh dále oznamuje, že tabletová verze bude mít stejné funkce jako verze pro iPhone a že nová verze pro iPad byla testována po několik měsíců. Několik funkcí, jako je například sdílení souborů, se do aplikace bohužel nedostane. Rick nakonec ještě dodává, že jim Apple při vývoji vyšel naprosto vstříc a nedělal žádné problémy s podmínkami, což by vzhledem k podobnosti se službou FaceTime mohlo být očekávané.

skypeforipad
skypeforipad2

V redakci se všichni na Skype pro iPad těšíme a doufáme, že se aplikace v App Store objeví co nejdříve.

Dnes nejčtenější

.