Zavřít reklamu

icloud
Jedna z nových služeb, která bude představena na pondělní konferenci WWDC ponese název iCloud a bude sloužit jako náhrada současné služby MobileMe. Služba bude sloužit ke streamování hudby do počítačů s operačním systémem OS X a možná také do telefonů iPhone s novým operačním systémem iOS 5. Ikonka této nové služby však na veřejnost unikla již nyní a tak si ji můžete prohlédnout s předstihem.

Ikona iCloud v rozlišení 670×670 ve formátu png

drtQ

 

Fotografie z Moscone Center, kde probíhá od 6.6. 2011 WWDC 2011

WWDC2011
WWDC2011
WWDC2011pics1

Diskuze k článku

    Klidne me vsichni ukamenujte ale me se ta ikona libi:-) Nevim co se Vam vsem na ni tak hrozne nelibi:-D A komentar ze je to ta nejosklivejsi ikonka snad nebyl myslen vazne zene?;-)

    Přidávám se tady k uživateli iDave. Mě se ta ikonka také líbí. Já ji na Macu hodnotím jako jednu z těch povedenějších. Ale co člověk, to názor.

    Velmi dobře graficky zvládnutá!!!
    Tedy AppStore taky prolézám, ale co tam se někdy objevuje za ikony.. To bych tam být Applem ani nepovolil konkrétní aplikaci umístit dokud by ikonu programátor nepředělal. Když už si programátoři dají tu práci s aplikací proč si nedají tu práci a neřeknou nějakému grafikovi aby jim jí vytvořil. Já například na aplikaci s hnusnou ikonou ani nekliknu. Když někdo odflákne ikonu jak asi udělá aplikaci.

    Ikona super. Evokuje to u mne od prvního pohledu narážku na nedokonolast první verze Apple TV, která se přála i ve STANDBY režimu jako prase, kdy horní plast s logem Apple přešel díky extrémnímu zahřívání ze sněhobílé barvy do žluté. Půdorys s kovovými lemy byl totožný s ikonou a kdyby přístroj měl kovový leštěný hotní kryt, možná by lépe odváděl teplo a ATV by si zachovala původní barvy…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.