Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja použivam garmina :-) vysoka cena navigaci mne nepřimela k jeich nakupu. Tah od nokie ale pomuže snižit ceny navigaci pro iphone také. Pak bych si koupil navigon.

  Tak ti nevim, jestli si opravdu pouzival v realu, moje zkusenosti jsou uplne jine :-) Navigon a TT signal vubec nechyti (respt. tzn. po 2 min a nedrzi jej), Sygic hned, CoPilot(na ten si zapomel??) jeste lepe. Fakt je ten, ze to hodne vyuzivam v Praze (Hodne ruchu), ale na tom se to pozna nejlepe :-)

  to mertha: No já sem navigace testoval v Brně, takže v tom rozdíl nedivím. Již z názvu vyplývá, že testuji jen 4 software. Ano jistě vím že je Copilot, ndrive a další navigace, ale nepřišly mi tak zajímavé. No a k vašemu problemu: nemáte náhodou JB? To by mnohé vysvětlovalo a jestli nemáte tak bych se samozřejmě oozval výrobcovi navigace a řešil sním váš problem a měl by vám vrátit peníze
  ale v brzké době se pokusím přiníst srovnání i dalších softwarů pro navigaci;) snad vám udělám radost

  Není pravda, že by nešel zoomovat u Navoginu 3D pohled. Viz http://www.kamakudy.cz/?p=81. Zoom u 3D je jedním ze zlepšení verze 1.4.0, stačí si přečíst Whats New na stránkách výrobce ;-).
  Ze své zkušenosti u Navigonu nemohu potvrdir rychlé počítační nalezení polohy, může to trvat i kolem minuty, podle situace. Testováno kromě Prahy po celé republice, v Německu a ve Španělsku v okolí Valencie, iPhone 3G 8GB. Možná jsou u jednotlivých kusů iPhonu rozdíly v citlivosti GPS

  A ještě k tomuhle: Navíc tahle navigace umí stahovat data z internetu a varovat vás před nehodami a podobnými situacemi.

  To je pravda jen v Západní Evropě v těch zemích, kde funguje Traffic Live, který se kupuje za dalších dvacet éček přímo z aplikace a potřebuje datové připojení, takže kdo to chce používat, musí se buď zdržovat i s autem v dosahu WIFI :-P, nebo si platit ne zrovna levně datový roaming.

  Dlouho jsem se těšil na TomTom, ohlásil se jako první, ale přišel jako poslední. Nakonec jsem si koupil Navigon, v době, kdy jsem ho kupoval, tak byl za super cenu, měl češtinu už i mluvenou a pár nedostatků, které odstranily a teď k němu nemám žádné výtky, výborný, nově spolupracuje s Google, takže další věc, kterou jsem ale bohužel neměl možnost vyzkoušet. TomTom doteď neumí českou diakritiku, co jsem viděl, dost zklamání. Nebýt Navigonu, přišel by mi TomTom na WM jako fajn navigace, ale teď už si to nedovolím tvrdit. Dnešní recenze mi ale otevřela oči nad iGo, díky za recenzi:-)

  No, na můj vkus je v recenzi podle mého mínění dost chyb, nebo spíš zavádějících informací… Zaměřím se pouze na Navigon a TT.
  Navigon – to varování přes internet před nehodami atd. u nás vůbec dostupné není, chybí zmínka o tom, že radary jsou pouze fixní a nedají se nijak doplnit. Ten živý náhled je jenom a pouze statický obrázek, sice efektní na první pohled, ale opravdu jenom efektní. Dále tu chybí zmínka o tom, že umí jak čísla orientační, tak i popisná…
  TomTom (cybí verze, v jaké byl zkoušen) – zpoždění šipky se konalo pouze a jedině v úplně první verzi! Dnes ve verzi 1.3 je i plynulost vyřešena, nic trhaného. Radary také fixní, s JB se na rozdíl od jiných navigací dají používat plnohodnotně i aktuální z poi.cz i s upozorněním, to samé klasické POI. A dnes je i verze kompletní Evropy (zatím ne v našem AppStore). A tu někým zmiňovanou diakritiku TT nikdy neuměl, ani na jiných platformách, nepovažuji to za něco podstatného. A v poslední verzi bohužel zmizel stavový řádek.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější