Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Celkem pěkně napsáno, jen mě zarazila jedna věc. Bez použitelného obchodu iBooks by byl iPad u nás značně handicapován, proto jsem přesvědčen, že v nejbližších měsících se i u nás rozjede iTunes (jakožto nutný první krok před iBooks). Ty zde píšeš o problémech s naší legislativou, můžeš to nějak rozvést?
    Jinak mě napadlo další výborné využití, na delší cesty autem bych měl pro malou přehrávač filmů, který hravě strčí do kapsy ty nejlepší přenosné DVD přehrávače. :-)

    Skutecne v CR byt v soucasne dobe nemuze Apple iTunes Store. Duvod je takovy ze ve svete je business model postaven u iTunes Store na tom, ze Apple koupi autorska prava od umelce a diky tomu muze prodavat jeho pisnicky / filmy / podcasty …… a pote ho vyplaci. V CR je v soucasne dobe zakon ktery primo zakazuje prodani autorskych prav umelcem a nelze se autorskych prav zbavit. Ja kdyz ted vytvorim pisnicku nemohu vam ji prodat ani darovat, podle nasich zakonu. Jedinou moznosti je model ktery voli napriklad i-legalne.cz, kteri pronajimaji pisnicky, coz mohou , ale nmohou je prodat. Jedinou sanci jak udelat cesky Store je aby byl mimo uzemi CR a zapsany napriklad v nemecku a mi se do nej logovali.

Vložte vlastní komentář

celý text