Zavřít reklamu
  • Já vlastně nevím, co chci (iP7 nebo iP7+) #622

    Hezký den, moje šestka se bohužel každým dnem blíží víc do elektronického nebe (prasklý displej přes který asi oxiduje základní deska) a já řeším, co dál... Co vím je, že určitě nechci SE ani repasovaný telefon. Variantu iP6s jsem zavrhnul z důvodu, že vzít za 18tKč rok starý model je blbost. Logicky z toho vychází iP7 ve variantě "klasik" nebo Plus. V současné době mám klasickou šestku, která mi rozměrově naprosto vyhovuje. Přechod na 7 mi ale přijde jako koupit si za dvacku v podstatě stejný telefon. 3,5mm jack bych oželel, na dotykový homebutton si asi taky zvyknu, vodotěsnost je super, nic moc nového ale iP7 nepřináší. Proto se mi celkem líbí iP7+, vím, že třeba Petr Mára na něj nakonec přešel taky. Mám ale strach z velikosti a lehčí "rozbitelnosti" (přeci jen, i když se člověk k telefonu chová jako v bavlnce, je větší telefon náchylnější k "zasednutí"). Na druhou stranu mě láká lepší foťák a fakt, že budu mít něco jiného než doposud. Cena nehraje roli tak, jako ovladatelnost, možnosti a pohodlnost. Je tady někdo z vás, kdo přecházel z 6 nebo 6s na variantu Plus? Zvykli jste si na velikost, ovladatelnost atd.? Nosíte telefon dál, jako jste byli zvyklí (v přední kapse kalhot)? Díky za názory a odpovědi.

    Já vlastně nevím, co chci (iP7 nebo iP7+) #5938

    Ahoj,ja přešel ze 6 na 7+ a je to docela rozdíl. Především v ovládání. Nemám velké ruce a tak mám celkem problém například při psaní.Musím použít bezpodmínečně obě.Ale dá se na to zvyknout . Člověk musí dávat víc pozor na uchopení a držení kvůli větším rozměrům.Prvních pár dnů jsem neveděl jestli jsem udělal dobře,ale teď už bych neměnil. Výdrž baterie je mnohem lepší a ten větší display je prostě něco. Můj iPad Air 2 má již dva týdny pohov a asi ho dostane syn.Co se týká hmotnosti ,tak ta je adekvátní, mně nijak velká nepřijde. Doporučil bych půjčit si od někoho třeba 6 + a vyzkoušet si uchopení a psaní na větším displayi . Mám tu iOs 10.1.3 a ten foťák je neuvěřitelný, specielně ten režim portrét. No,hodně štěstí při rozhodování, není to snadné. Já jsem rozhodnutý si koupit 8 příští rok a tohle plusko byl jen pokus zjistit, jestli jsem schopen žít s větším telefonem anebo mi bude stacit menší. Po těchto pár dnech se kloním spíše k plus variantě. Jsem řidič a tak oceňuji možnost "nechat" iPad doma 🙂 . Pěkný den.

Odpověď na: Já vlastně nevím, co chci (iP7 nebo iP7+)

celý text

.