Zavřít reklamu
  • Buyiphone.cz ?? #42505

    !! Toto není reklama!!

    Chci se zeptat, jestli máte nekdo zkušenosti s iPhonem ze společnosti Buyiphone.cz

    mají docela dobrý ceny, ale nejsou podvodníci??

    děkuji Tom

    Buyiphone.cz ?? #42507

    Web vypada divne, pripomina mi to ty scam weby.

    Buyiphone.cz ?? #42508

    • maji docela dost negativnich komentaru na fb a nechapu jak mohou mit celkove hodnoceni 4.1.

    Buyiphone.cz ?? #42509

    Určite bych od nich nic neobjednával a rozhodně nic dopředu neplatil. Na těch stránkách není ani žádný kontakt na ně. Tohle ani omylem.

    Buyiphone.cz ?? #42510

    PetrS píše:
    Určite bych od nich nic neobjednával a rozhodně nic dopředu neplatil. Na těch stránkách není ani žádný kontakt na ně. Tohle ani omylem.

    díky

    Apple píše:

    • maji docela dost negativnich komentaru na fb a nechapu jak mohou mit celkove hodnoceni 4.1.

    díky

    Buyiphone.cz ?? #42741

    Dobrý den všem. Jsme regulérní e-shop s telefony, který má kamennou pobočku v centru Prahy, která je otevřená celý týden. Každý si může přijít produkt vyzkoušet, osahat, spustit a vyzkoušet.

    Ne, nejsme scam web.
    Ne, nejsme podvodníci.

    Ano, prodáváme telefony za nejlepší ceny na trhu.
    Ano, máme kamennou pobočku v Praze.
    Ano, starý web nevypadal nejlépe - nyní jsme spustili nový. Viz http://www.buyiphone.cz

    Budeme se na vás těšit. 🙂

    Buyiphone.cz ?? #42742

    Tomáš píše:

    PetrS píše:

    Určite bych od nich nic neobjednával a rozhodně nic dopředu neplatil. Na těch stránkách není ani žádný kontakt na ně. Tohle ani omylem.

    díky

    Apple píše:

    • maji docela dost negativnich komentaru na fb a nechapu jak mohou mit celkove hodnoceni 4.1.

    díky

    Dobrý den všem. Jsme regulérní e-shop s telefony, který má kamennou pobočku v centru Prahy, která je otevřená celý týden. Každý si může přijít produkt vyzkoušet, osahat, spustit a vyzkoušet.

    Ne, nejsme scam web.
    Ne, nejsme podvodníci.

    Ano, prodáváme telefony za nejlepší ceny na trhu.
    Ano, máme kamennou pobočku v Praze.
    Ano, starý web nevypadal nejlépe - nyní jsme spustili nový. Viz http://www.buyiphone.cz

    Budeme se na vás těšit. 🙂

    Buyiphone.cz ?? #42744

    PetrS píše:
    Určite bych od nich nic neobjednával a rozhodně nic dopředu neplatil. Na těch stránkách není ani žádný kontakt na ně. Tohle ani omylem.

    Dobrý den. Kontakt, adresu, platební údaje a vše ostatní lze bez problému dohledat na http://www.buyiphone.cz/kontakt .

    Prosíme, abyste o nás nešířili informace, které jsou lež. Stačí hledat.

    Jsme regulérní e-shop s telefony, který má kamennou pobočku v centru Prahy, která je otevřená celý týden. Každý si může přijít produkt vyzkoušet, osahat, spustit a vyzkoušet.

    Ne, nejsme scam web.
    Ne, nejsme podvodníci.

    Ano, prodáváme telefony za nejlepší ceny na trhu.
    Ano, máme kamennou pobočku v Praze.
    Ano, starý web nevypadal nejlépe - nyní jsme spustili nový. Viz http://www.buyiphone.cz

    Budeme se na vás těšit. 🙂

    Buyiphone.cz ?? #42749

    dajte si pozor su to podvnodnici, kradnute a pouzivane telefon

    Buyiphone.cz ?? #42755

    arnosu píše:
    dajte si pozor su to podvnodnici, kradnute a pouzivane telefon

    Dobrý den,
    můžete něčím podložit toto tvrzení, že jsme podvodníci? Kdybychom byli podvodníci, jak bychom mohli být 3 roky na trhu? Prodáváme nové, zánovní i použité telefony. A ví to každý, to není žádné tajemství. Jsme obchod s novou i použitou elektronikou. Stačí se přijít podívat k nám na prodejnu.

    Nešiřte lži.

    Buyiphone.cz ?? #42758

    přesně dejte si pozor jsou to podvnodníci

    Buyiphone.cz ?? #42762

    KremineK píše:
    přesně dejte si pozor jsou to podvnodníci

    Dobrý den,
    můžete něčím podložit toto tvrzení, že jsme podvodníci? Kdybychom byli podvodníci, jak bychom mohli být 3 roky na trhu?

    Stavte se u nás na prodejně na pokec. 🙂

    Buyiphone.cz ?? #42915

    Zdravim
    podle me zkusenosti s BuyiPhone.cz
    jsou to vydridusi!!
    zrovinka v Praze na podebratskej kde jsou to
    pitomci, setkal jsem se s tim ze tam jeden z nich ani neumel poradne pocitat.
    Ja jsem tam koupil jednou jedinkrat telefon a uz nikdy vic bych nekoupil od nich ani iPhone prvni generace
    protoze prisuzovani stavu v jakem tam ty mobyli maji je predrazeny.
    Po prvnich par dnech u toho modelu tedy iPhone Xs me strasne chrcwl reproduktor ktery jsem musel dat opravit.
    Po Dvou tydnech mi nesmislne klesla baterka z 91 na 88% a to jsem ho nabijel tak aby mi to vydrzelo co nejdele.
    Nevite zda v BuyiPhone.cz schvalne nevymenuji baterie, tedy z mobilu vyndaji dobrou a daj tam spatnou?

    Buyiphone.cz ?? #42916

    J.K. píše:
    Zdravim

    podle me zkusenosti s BuyiPhone.cz

    jsou to vydridusi!!

    zrovinka v Praze na Vyšehradské kde tam jsou
    pitomci, setkal jsem se s tim ze tam jeden z nich ani neumel poradne pocitat.

    Ja jsem tam koupil jednou jedinkrat telefon a uz nikdy vic bych nekoupil od nich ani iPhone prvni generace
    protoze prisuzovani stavu v jakem tam ty mobi ly maji je predrazeny.

    Po prvnich par dnech u toho modelu tedy iPhone Xs me strasne chrcel reproduktor ktery jsem musel dat opravit.

    Po Dvou tydnech mi nesmyslne klesla baterka z 91 na 88% a to jsem ho nabijel tak aby mi to vydrzelo co nejdele.

    Nevite zda v BuyiPhone.cz schvalne nevymenuji baterie, tedy z mobilu vyndaji dobrou a daj tam spatnou?

    Buyiphone.cz ?? #42917

    J.K. píše:
    Zdravim

    podle me zkusenosti s BuyiPhone.cz

    jsou to vydridusi!!

    zrovinka v Praze na podebratskej kde jsou to

    pitomci, setkal jsem se s tim ze tam jeden z nich ani neumel poradne pocitat.

    Ja jsem tam koupil jednou jedinkrat telefon a uz nikdy vic bych nekoupil od nich ani iPhone prvni generace

    protoze prisuzovani stavu v jakem tam ty mobyli maji je predrazeny.

    Po prvnich par dnech u toho modelu tedy iPhone Xs me strasne chrcwl reproduktor ktery jsem musel dat opravit.

    Po Dvou tydnech mi nesmislne klesla baterka z 91 na 88% a to jsem ho nabijel tak aby mi to vydrzelo co nejdele.

    Nevite zda v BuyiPhone.cz schvalne nevymenuji baterie, tedy z mobilu vyndaji dobrou a daj tam spatnou?

    Oni neumí počítat a ty koukám neumíš zase pořádně Český jazyk. Pomlouváš druhé, ale sám neumíš napsat jaké "i" "y" kam patří 🙂

Odpověď na: Buyiphone.cz ??

celý text

.