Zavřít reklamu
 • iPhone 7 128 GB vs. iPhone 8 64 GB #2929

  Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem iPhonu. V současnosti vlastním Windowsphone a i po zkušenosti s minulým androidem mám jasnou volbu v podobě iPhonu. Nevím ale, který z těchto dvou jmenovaných si vybrat... Mám dva známé - první má sedmičku a říká, že připlácet si dalších 1 500Kč se nevyplatí, druhý má ale osmičku a tvrdí, že je 8 prostě lepší. Částka 1,5 tísic by mě nezničila , ale zároveň nevím, jestli se vyplatí investovat. Chtěl bych se zeptat, jestli nemáte zkušenost a neporadili byste mi... Děkuji, Honza

  iPhone 7 128 GB vs. iPhone 8 64 GB #11148

  Musíš se zaměřit na jejich rozdíly a pak sám rozhodnout, který s těch rozdílů je pro tebe důležitý a který ne.

  Novější iPhone má samozřejmě větší výkon. Při běžné práci to příliš nepoznáš (i iP7 je dost rychlý), jestli chceš hrát hry, nebo zkoušet rozšířenou realitu, pak už asi ano. Oba telefony mají přibližně stejnou výdrž baterie (iP8 má nižší kapacitu, ale spořivější procesor).

  Jaké jsou tvé nároky na fotoaparát? Pokud jen běžně fotíš, pak stačí iP7 (fotí náramně), pokud fotíš často a rád, třeba v horších světelných podmínkách, tak ber iP8. Stejně tak natáčení videí. Jestli natáčíš zřídka, budeš spokojen s iP7, pokud často, oceníš rychlejší ostření, lepší zpomalené video a další vylepšení.

  Jestli si někdy aspoň trochu přemýšlel o bezdrátovém nabíjení, tak jdi do osmičky. iPhone 8 má o něco hlasitější reproduktory. Displej podporuje technologie HDR a True Tone (změna teploty barev v závislosti na okolním světlu).

  A co se týče té konstrukce, tak iPhone 8 je o malinko těžší, ale prý se to sklo smeká v ruce méně, než hliník.

  Já osobně mám iPhone 7 a osmička pro mě nebyl takový rozdíl, abych si ji koupil, ale kdybych si kupoval první iPhone a rozmýšlel mezi těmito dvěma, tak bych vzal ten novější.

  iPhone 7 128 GB vs. iPhone 8 64 GB #11149

  Při takhle "malým" cenovým rozdílu bych šel do novějšího, sice se mi sedmička líbí víc ( designově a je lehčí), ale pokud ti tohle nevadí, tak 8 bude asi skoro ve všem lepší. Hlavně bych šel do 8 kvůli fotoaparátu a taky výkonu.. ne že by to bylo teď nějak poznat.. ale má prostě potenciál vydržet ještě za nějakej ten rok svižnej ( i podpora bude delší).

  iPhone 7 128 GB vs. iPhone 8 64 GB #11150

  I was able to play CA on my iPhone daily for 10 days or so but today and yesterday I just get a blank screen, although facebook seems to be working fine otherwise. Any ideas?

Odpověď na: iPhone 7 128 GB vs. iPhone 8 64 GB

celý text