Zavřít reklamu
  • Ztracený MacBook #54079

    Zdravím,
    Můj MacBook byl ukraden před několika dny. Je zde aktivní FindMyIphone (ale nelze jej lokalizovat, protože jej zloděj ještě neotevřel) a také je chráněn heslem. Okamžitě jsem zapnul tlačítko, že by ukraden a také tlačítko Vymazat. Chtěl bych se zeptat, abych nemusel měnit hesla na všech webových stránkách, e-mailech atd., je to dostatečná ochrana? A mám resetovat své heslo Apple ID a odpojit od něj všechna zařízení? Myslím, že to zařízení stále vymaže, ale pak s ním ztratím spojení, že? Také jsem četl, že bych jej neměl odstraňovat ze svých zařízení, protože by to zařízení otevřelo zlodějům pro další prodej.

    Děkuji za rady a přeji hezký den

    Ztracený MacBook #54088

    Zdravím,
    postupoval jste dobře a myslím že je to dostatečná ochrana.
    Své Apple ID neresetujte, nic dalšího nepodnikejte.. Máte tam heslo a také je připojen k účtu na iCloud a dal jste vymazat.. To je dostatečná ochrana že ho nikdo nenastartuje.. A ikdyby se dostal přes heslo, tak ho systém dál nepustí.
    Vymazání zařízení je jedna věc a odstranění z účtu je druhá.
    Neodstraňujte zařízení z vašeho účtu, a v podstatě nikdy, dokud se nenajde… Pokud ho odstraníte, pak ho může někdo nastartovat a vy nebude mít info kde se to stalo…
    Vyčkejte, třeba se najde nějaký blázen který ho připojí na wi-fi… Nikam jinam se nedostane a vám přijde zpráva kde se nachází. Můžete si být jistý..
    Bohužel nic jiného si myslím nejde v tuto chvíli udělat.

    Ztracený MacBook #54092

    Vlastislav píše:
    Zdravím,

    postupoval jste dobře a myslím že je to dostatečná ochrana.

    Své Apple ID neresetujte, nic dalšího nepodnikejte.. Máte tam heslo a také je připojen k účtu na iCloud a dal jste vymazat.. To je dostatečná ochrana že ho nikdo nenastartuje.. A ikdyby se dostal přes heslo, tak ho systém dál nepustí.

    Vymazání zařízení je jedna věc a odstranění z účtu je druhá.

    Neodstraňujte zařízení z vašeho účtu, a v podstatě nikdy, dokud se nenajde… Pokud ho odstraníte, pak ho může někdo nastartovat a vy nebude mít info kde se to stalo…

    Vyčkejte, třeba se najde nějaký blázen který ho připojí na wi-fi… Nikam jinam se nedostane a vám přijde zpráva kde se nachází. Můžete si být jistý..

    Bohužel nic jiného si myslím nejde v tuto chvíli udělat.

    Moc děkuji.

    Ztracený MacBook #54093

    Nejhorší na tom všem je, že kamarádovi se takhle ztratil iPhone. Viděl přesně kde je… A policie stejně řekla že nic nemůže, protože přece nemůže prohledávat panelák kde žije 60 lidí a chodit od bytu k bytu a obviňovat lidi, že ukradli telefon. Což je pochopitelné, ale zároveň je v tomto ohledu funkce “najít” k prdu.

Odpověď na: Ztracený MacBook

celý text

.