Zavřít reklamu
  • Aktualizace na MacOS 11.1 #44866

    Zdravím,

    pokouším se dneš již podruhé nainstalovat poslední aktualizace MacOS. Dopoledne jsem měl stejný problém - po komplikovaném stažení (neustálé odpojování od Wifi) se mi příprava aktualizace zasekla na "Zbývá přibližně 10 minut" aniž by se to jakkoliv pohlo. Cca před 40 minutami tam bylo 15 minut, trochu se to posunulo a od té doby je v tomto stavu. MacBook je celý rozehřátý, větráček běží, ale aktualizace se nijak nehýbe.

    Někdo nějaký tip, co s tím? Díky

    Aktualizace na MacOS 11.1 #44867

    Dobry den,mel sem dnes stejny problem jaky mate vy. Odpoledne sem stahoval. A kdyz uz byla aktualizace stazena. Take se mi to zaseklo. Nakonec to dobehlo. Pote kdy mi naskocil odpocet kdy se Macbook zrestartuje a aktualizuje. Tak sem klikl na ,,aktualizovat,, a stahuje se mi znovu. Vypadalo to jako by se mi napoprve ani nestahla. Pokud zjistite v cem je problem dejte mi prosim info

    Aktualizace na MacOS 11.1 #44868

    Macbook mi ale nehucel ani se neprehrival. Jen sem zjistil ze mi ubylo na ulozisti 8GB mista. Nic jineho sem nestahoval.

    Aktualizace na MacOS 11.1 #44869

    Stejný problém má velké množství lidí po celém světě, nejspíše se bude jednat o nějakou chybu v aktualizaci si myslím.

    Nicméně, za chvilku to budou 2 hodiny a stále a aktualizace se stále připravuje a stále zbývá přibližně 10 minut

Odpověď na: Aktualizace na MacOS 11.1

celý text

.